Veel tööpakkumisi

Heida pilk ka tööpakkumistele,
kus palk on suurem kui:

Tööpakkumise number

604254

Töö kirjeldus

Pakume tööd juuksurile, nii kogenud kui ka algajale, olulisim meie jaoks on Teie suur kirg oma töö vastu.

Nõudmised kandidaadile

Teid iseloomustavad sõnad professionaalsus, soov end arendada, sõbralikkus, kohusetundlikkus ning hea suhtlemisoskus. Oluline on ka inglise või soome keele oskus lisaks eesti keelele.

Omalt poolt pakume arendavaid koolitusi, professionaalseid töövahendeid, mõnusaid meeskonnaüritusi, motiveerivat töötasu ning toredaid kolleege.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
19. juuli 2019
Kuulutus sisestati:
20. juuni 2019
Soovin kandideerida

Juuksur

BEAUTY SLEEP OÜ

Pikk 40 Ilusalongi eesmärgiks on pakkuda klientidele professionaalset teenindust, personaalset lähenemist, sõbralikku õhkkonda ja mitmekülgset teenuste valikut.

Avan ettevõtte profiili