2023-08-23 14:48:55

Maaler / маляр

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime spetsialisti, kelle tööde hulka kuulub:
- maalritööde teostamine alates pahteldusest kuni lõppvärvimiseni suurtel ehitusobjektidel (peamiselt uued hooned).
- tööde teostamine kvaliteetselt ja eelnevalt kokkulepitud tähtajaks.
- ehitusobjekti sise eeskirjade ja tööohutuse järgimine.
Ищем специалиста, в обязанности которого входит:
- осуществлять малярные работы на больших строительных объектах, начиная от нижних слоёв до покраски (в основном новые здания).
- выполнять свою работу качественно в чётко отведённые для этого сроки.
- соблюдать на объекте строительные порядки и технику безопасности.

Ootused kandidaadile

- maalritööde oskused
- eelmise töökogemuse olemasolu
- siseviimistlustööde üld ettekujutus
On teretulnud:
- krohvimistööde oskused
- pahteldus-, lihvimis- ja värvimasinaga töötamise oskus
- навыки малярной работы
- общие знания внутриотделочных работ
- наличие стажа в малярных работах
Приветствуется:
- умение пользоваться поливочной и покрасочной машиной
- знание штукатурных работ

Ettevõte pakub

- konkurendivõimeline töötasu
- pidev tööprotsess, ilma seisakuteta
- professionaalsed tööristad ja seadmed
- tööriided ja isikukaitsevahendid
- igapäevane operatiivne varustus
- конкурентоспособную зарплату
- постоянную работу без перебоев
- профессиональный инструмент и оборудование
- спец. одежду и средства индивидуальной защиты
- ежедневное оперативное снабжение