Värsked tööpakkumised

Veel tööpakkumisi

Heida pilk ka tööpakkumistele,
kus palk on suurem kui:

Telli sarnased töökuulutused endale e-postile! Loo otsiagent

Tootmise operaator

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 603571

Tööpakkumise number

603571

Firma nimi peidetud TOOTMISE OPERAATOR

Töö kirjeldus

Tegemist on liinitööga ning põhiliste ülesannete hulka kuuluvad balloonide sorteerimine ja ettevalmistus täitmiseks, nende paigaldamine tootmisliinile ning ballooni andmete sisestamine andmebaasi. Töö on korraldatud Sinu jaoks võimalikult turvaliseks ja ergonoomiliseks, tagame täieliku väljaõppe ning tööks vajaliku varustuse. Kasuks tuleb tõstukijuhiluba ja eelnev tootmistööstuse kogemus.

Nõudmised kandidaadile

Ootame, et oleksid valmis füüsiliseks tööks kolmes vahetuses (sh. öine vahetus).
Kasuks tuleb tõstukijuhiluba ja eelnev tootmistööstuse kogemus.

Pakume Sulle head põhipalka, millele lisandub tasu öösel töötamise eest, tööks vajalikku väljaõpet, ettevõttesiseseid soodustusi (lõunasoodustus, tervisepäevad, tasustatud lisapuhkus talveperioodil, vahvad ühisüritused jm) ning kaasaegseid töövahendeid ja -keskkonda.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. juuli 2019
Kuulutus sisestati:
17. juuni 2019

Manpower on 1948. aastal USA-s asutatud rahvusvaheline innovatiivseid personalilahendusi pakkuv ettevõte, mis tegutseb 80 riigis ja on enam kui 3,100 kontoriga juhtiv oma ala ettevõte maailmas. Läbi Manpoweri´i leiab tööd üle 3,4 miljoni inimese aastas. Manpower’i pakutavad teenused hõlmavad kogu personalivaldkonda töötajate hindamisest, värbamisest ja rentimisest kuni outsourcing`u ja konsultatsioonideni ning Manpower'i teenuseid kasutab 90% Fortune 500 firmadest.

Manpower’i globaalne võrgustik annab meile võimaluse teenindada oma kliente kõikjal maailmas, ilma et klient peaks selleks ise sobivaid kontakte otsima. Manpower’i tihe koostöö Baltimaades on garantiiks, et suudame oma kliente teenindada ühtviisi kvaliteetselt kõigis kolmes riigis. Oleme oma äritegvuses vastutustundlikud ning keskendudes nii sellele, mida me teeme kui ka sellele, kuidas me seda teeme, on Manpower saanud mitmeid auhindu ning tunnustusi. Eestis oleme saavutanud Jätkusuutliku ettevõtluse indeksis kuldtaseme.

Vastutustundliku Ettevõtluse Indeks 2018

World´s Most Ethical Companies 2018