Värsked tööpakkumised

Veel tööpakkumisi

Heida pilk ka tööpakkumistele,
kus palk on suurem kui:

Telli sarnased töökuulutused endale e-postile! Loo otsiagent

Esimese üksuse inspektor

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 603461

Tööpakkumise number

603461

Firma nimi peidetud Esimese üksuse inspektor

Töö kirjeldus

Esimese üksuse põhiülesanne on korraldada täiskasvanud vahistatute ning lühiajalise vangistusega kinnipeetavate järelevalvet ning vangistuse täideviimist ja täiskasvanud süüdimõistetud kinnipeetavate vastuvõtufaasi.

Inspektori põhiülesanded on üksuse dokumendihalduse korraldamine, heakorra tagamine ja kinnipeetavate tööhõive koordineerimine.

Nõudmised kandidaadile

OOTAME SIND KANDIDEERIMA, KUI:

  • oskad dokumente vormistada ja asjaajamist korraldada
  • Sul on omandatud kõrgharidus (soovitatavalt korrektsiooni või politsei erialal)
  • oskad eesti keelt emakeelena või C1 tasemel ning vene keelt heal tasemel
  • oled algatus- ja organiseerimisvõimega ning oskad protsesse välja töötada ja juhtida
  • oled hea pingetaluvusega, kohusetundlik, otsustus- ja vastutusvõimega
  • oled täpne, korrektne ja usaldusväärne
  • oled suutlik iseseisvalt langetama otsuseid oma ametikoha pädevuse piires
  • oled laitmatu taustaga

Ettevõte pakub

OMALT POOLT PAKUME:

  • töötasu alates 1042 eurost
  • töötasu erialaharidusega (rakenduskõrgharidus vangla- või politseiametniku erialal) 1460 eurot
  • 35 päeva põhipuhkust aastas
  • haigushüvitist, hambaravi- ja prillide hüvitist
  • huvitavat ja arendavat tööd
  • karjääri-, arengu- ja koolitusvõimalusi
  • võimalust liituda vanglate eriüksusega
  • tasuta sportimisvõimalusi (ujula, jõusaal, MMA jne)
  • soodsat majutusvõimalust meie koostööpartnerite juures
  • turvalist ja nüüdisaegset töökeskkonda

Asukoht:
Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. juuli 2019
Kuulutus sisestati:
17. juuni 2019
Brutopalk:
Alates 1042 EUR kuus

Viru Vangla on kaasaaegne, Justiitsministeeriumi valitsemisalas olev valitsusasutus, mis viib täide vabadusekaotust ja eelvangistust.