Värsked tööpakkumised

Veel tööpakkumisi

Heida pilk ka tööpakkumistele,
kus palk on suurem kui:

Telli sarnased töökuulutused endale e-postile! Loo otsiagent

Autolukksepp

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 603434

Tööpakkumise number

603434

Firma nimi peidetud Autolukksepp

Töö kirjeldus

Autolukksepa tööülesanneteks on teostada sõidukite tehnohoolduseid ja remonditöid.

Nõudmised kandidaadile

Oled sobiv kandidaat kui tunned huvi autovaldkonna vastu, omad erialast väljaõpet ja varasemat töökogemust ning oled kohusetundlik ja korrektne. Eeldame eesti keele oskus vähemalt suhtlustasandil ning inglise- või saksakeelse tehnilise teksti lugemisoskust.

Miks kandideerida? Pakume võimalust töötada Baltikumi suurimas ja vanimas autondusettevõttes, teenida stabiilset töötasu ning areneda koos ettevõttega läbides regulaarselt erialaseid koolitusi.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16. juuli 2019
Kuulutus sisestati:
17. juuni 2019

Silberauto kontsern on Baltimaade üks suurimaid ja vanimaid autondusettevõtteid, mis tegeleb uute ja kasutatud sõidukite müügi, hoolduse, teeninduse ja remondiga, varuosade müügi ning sõidukite ümberehitusega. Oleme peaesinduseks, autoriseeritud margiteenindust ja/või –müüki teostavaks ettevõtteks tuntud kvaliteetbrändidele Mercedes-Benz, Jeep, Maserati, Mitsubishi, Fuso, Evobus. Meie esindused on mugavalt käeulatuses pea kõikides suuremates linnades.

Käesolevale konkursile kandideerides töötleb AS Silberauto Eesti Teie isikuandmeid kooskõlas ettevõtte kehtestatud dokumendile „Privaatsustingimused tööle kandideerijale“, millega saate tutvuda siin (https://www.silberauto.ee/wp-content/uploads/2018/11/Privaatsustingimused-t%C3%B6%C3%B6le-kandideerijale.pdf). Ilma Teie isikuandmete vastava töötlemiseta ei ole kandideerimine võimalik.