Värsked tööpakkumised

Veel tööpakkumisi

Heida pilk ka tööpakkumistele,
kus palk on suurem kui:

Telli sarnased töökuulutused endale e-postile! Loo otsiagent

MS Dynamics AX arendaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 603277

Tööpakkumise number

603277

Firma nimi peidetud MS Dynamics AX arendaja

Töö kirjeldus

Ootame oma Tartus asuva IT-meeskonnaga liituma kogemustega
arendajat, kes tegeleb MS Dynamics AX arendamisega lähtudes ettevõtte ärivajadustest.

Nõudmised kandidaadile

  • Sul on IT-alane haridus (võib-olla olla omandamisel) ning varasem töökogemus MS Dynamics AX arendajana;
  • omad kogemust SQL andmebaasidega ja tunned XML tehnoloogiat;
  • Sul on arusaam objektorienteeritud programmeerimiskeeltest ning huvi kirjutada koodi, arvestades ettevõtte äriloogikat;
  • Sulle on omane loogiline mõtlemine, hea analüüsi- ja üldistusvõime;
  • oled koostööaldis, pead kinni kokkulepetest ja tähtaegadest;
  • valdad heal tasemel nii eesti kui inglise keelt;
  • oled iseseisev ning lahendustele orienteeritud.

Pakume Sulle võimalust rakendada oma teadmisi ning kogemusi Eesti ühes suuremas puidu- ja metsatööstuskontsernis, palju huvitavat tööd, häid kolleege ning ägedaid ühisüritusi. Sinupoolset tugevat panust hindame vääriliselt.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. juuni 2019
Kuulutus sisestati:
14. juuni 2019

Lemeks on Eesti kapitalil põhinev ettevõte, mis on 26 tegutsemisaasta jooksul arenenud üheks suuremaks puidu- ja metsatööstuskontserniks Eestis. Lemeks Gruppi kuulub üle 30 tütar- ja sidusettevõtte, mis annavad tööd enam kui 850 inimesele. Grupi 2018. aasta käive oli ca 200 mln eurot.

Meie missiooniks on anda Eesti puidule lisandväärtus kohapeal, osaledes puidu väärindamise ahelas metsa kasvatamisest lõpptarbija tooteni. Oma tegevuses peame oluliseks vastutustundlikkust ja keskkonnasõbralikkust. Oleme innovaatilised, väärtustame traditsioone ning väärikat ajalugu.