Värsked tööpakkumised

Veel tööpakkumisi

Heida pilk ka tööpakkumistele,
kus palk on suurem kui:

Telli sarnased töökuulutused endale e-postile! Loo otsiagent

Pakkija-tõstukijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 603269

Tööpakkumise number

603269

Firma nimi peidetud Pakkija-tõstukijuht

Töö kirjeldus

Ootame oma meeskonda:
PAKKIJA-TÕSTUKIJUHTI

Sinu peamiseks ülesandeks oleks elektroonikatoodete pakkimine vastavalt juhistele ja kvaliteedinõuetele. Ootame, et Sul oleksid kindlasti olemas tõstukijuhiload ja tõstukiga töötamise kogemus ning valmisolek füüsiliselt raskemaks tööks.

Nõudmised kandidaadile

Ootame Sinult:

* Tõstukijuhilubade olemasolu ja sõiduoskust
* Valmisolekut füüsiliselt raskemaks tööks
* Suhtlemisoskust, täpsust, kiirust, kohusetundlikkust
* Usaldusväärsust, koostöövõimet ja meeskonnatööd
* Vajadusel valmisolekut vahetustega tööks

Ettevõte pakub

Pakume Sulle:

* Stabiilset tööaega esmaspäevast - reedeni päevases vahetuses (8:00 - 16:30)
* Eneseteostus- ja arenemisvõimalust suures rahusvahelises ettevõttes
* Mõnusat sportimist ja lõõgastumist Tevise Paradiisis või Tervise Spa’s
* Ettevõtte ühisüritusi ja toetust erinevatele spordi- ja kultuuriüritustele

Asukoht:
Pärnu, Pärnumaa
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
13. juuli 2019
Kuulutus sisestati:
14. juuni 2019

Scanfil OÜ on rahvusvahelise kontserni Scanfil EMS Oy tehas Pärnus. Lisaks Pärnule asuvad tehased Soomes, Rootsis, Poolas, Saksamaal, USA's ja Hiinas. Kontserni peamiseks tegevusalaks on tööstuselektroonika- ja telekommunikatsiooni toodete tootmis- ja toimetusteenuse pakkumine, sisaldades järgmiseid tugiteenuseid: NPI, ost, tarneahela juhtimine, logistika, tootmine ja lähetus koos jooksva klienditeeninduse ja järelmüügitoega. Pärnu tehas pakub kõiki eelnimetatud teenuseid ja sisaldab mehaanikaga, kaablitega, elektroonikaga kui ka nende omavahelise integreerimisega seotud tehnoloogiaid ja protsesse. Ettevõttes töötab hetkel 650 töötajat. Scanfil OÜ 2018.a. käive oli 73,5 mln eur. Scanfil EMS Oy on noteeritud Helsingi börsil.

Seoses pideva arengu ja kasvuga otsib Scanfil OÜ oma meeskonda teotahtelisi ja võimekaid töötajaid, spetsialiste ja juhte.