Värsked tööpakkumised

Veel tööpakkumisi

Heida pilk ka tööpakkumistele,
kus palk on suurem kui:

Peaspetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 603021

Tööpakkumise number

603021

Töö kirjeldus

Peamised tööülesanded:

  • sõitjateveo valdkonnas saabunud avalduste, ettepanekute ja taotluste lahendamine;
  • sõitjateveo tegevuslubade, sõidukikaartide, teenindajakaartide taotluste menetlemine (sh väljastamine, peatamine ja kehtetuks tunnistamine);
  • järelevalve teostamine ühistranspordiseaduse alusel väljastatud sõitjateveo tegevuslubade, teenindaja- ja sõidukikaartide üle;
  • haldusmenetluse läbiviimine (sh võimaliku süü tuvastamine läbi karistusregistri; ettepaneku tegemine sõitjateveo tegevusloa, sõidukikaardi, teenindajakaardi väljastamiseks/tühistamiseks/peatamiseks ameti juhatajale või tema poolt volitatud teenistujale);
  • väljastatavate sõitjateveo tegevuslubade ja sõidukikaartide kandmine majandustegevuse registrisse;
  • esitatud dokumentides puuduste ilmnemisel avalduse esitanud vedajaga suhtlemine puuduste likvideerimiseks;
  • teenindajakaartide menetlemine, nende väljatrükk ja valmistamine;
  • väärteomenetluse läbiviimine;
  • järelevalvealastel reididel ja üritustel avaliku korra tagamise ülesannete täitjana osalemine.

Nõudmised kandidaadile

  • vähemalt keskharidus;
  • eesti keele oskus C1 tasemel, vene keele oskus B2 tasemel;
  • arvuti kasutamise oskus, sealhulgas teksti- ja tabeltöötlusprogrammide ning bürootehnika kasutamise oskus;
  • võime töötada pingeolukorras, oskus reageerida ja kohaneda kiiresti muutuvates tingimustes;
  • kõrge enesedistsipliin, otsustusvõime, konfliktide lahendamise oskus ja hea suhtlemisoskus.

Omalt poolt pakume toetavat, sõbralikku ja arenevat meeskonda, õppimis- ja arenemisvõimalusi, püsivat töötasu, põhipuhkust 35 kalendripäeva.

Lisainfo

CV võib saata ka otse e-postile mupo.cv/ät/tallinnlv.ee, lisades märksõna "peaspetsialist".
Kandideerijatele antakse konkursi käigust tagasisidet 10 päeva jooksul peale kandideerimisdokumentide esitamise tähtaega.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, ametnik
Kuulutus aegub:
12. juuli 2019
Kuulutus sisestati:
13. juuni 2019
Brutopalk:
kuni 1350 EUR kuus

Tallinna Munitsipaalpolitsei Ameti tegevusvaldkondadeks on osalemine avaliku korra tagamisel, järelevalve teostamine linnavolikogu poolt vastuvõetud eeskirjade täitmise üle, häiritud liikluse korral ajutine liikluse reguleerimine ja sisevalve üksuse ülesannete täitmine Tallinna haldusterritooriumil