Värsked tööpakkumised

Veel tööpakkumisi

Heida pilk ka tööpakkumistele,
kus palk on suurem kui:

Telli sarnased töökuulutused endale e-postile! Loo otsiagent

Oled noor ajaloo huviline? Tule Tööle Raevahiks suveperioodiks!

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 602702

Tööpakkumise number

602702

Firma nimi peidetud Oled noor ajaloo huviline? Tule Tööle Raevahiks suveperioodiks!

Töö kirjeldus

Sinu ülesandeks on Tallinna Raekoja külastajate turvalisuse, hoones vara säilimise ning puutumatuse tagamine. Vajadusel Tallinna Raekoja personali abistamine ürituste ettevalmistamisel ja läbiviimisel.

Nõudmised kandidaadile

Sobival kandidaadil:

  • On vähemalt 17-aastane ja põhiharidusega
  • Räägib eesti keelt ja vene või inglise keelt
suhtlustasandil
  • Tunneb huvi ajaloo vastu
  • On aktiivne suhtleja
  • Kohtulikult karistamata

Ettevõte pakub

Pakume Sulle:

  • Huvitavat ja vaheldusrikast tööd iidses raekojas
  • Eneseteostuse võimalust
  • Paindlikku tööaega, päevases vahetuses
  • Kindlat sissetulekut
  • Tööalast väljaõpet ja täiendkoolitusi
  • Sobivusel võimalus jätkata tööd mõnel teisel objektil

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
11. juuli 2019
Kuulutus sisestati:
12. juuni 2019

USS Security Eesti AS on suurim Eesti kapitalil põhinev turvafirma. Kuulume USS Gruppi, mis lisaks turvateenuste pakkumisele hooldab ja haldab kinnisvara, paigaldab automaatikasüsteeme ja ehitab välja nutikodulahendusi.

Hoiame oma klientide meelerahu juba aastast 2000 ning meie meeskonna kogemus ulatub Eesti turvaturu tormilistesse algusaegadesse 1990ndatel aastatel. Tänane turvaturg erineb toonasest tänu tehnoloogiate kiirele arengule olulisel määral. Leiame, et turvatunde loomine ja tagamine praeguses maailmas seisneb just kogemuste ja arenevate tehnoloogiate nutikas koosrakendamises. Sellega me igapäevaselt tegelemegi.

Pakume kompleksseid turvalahendusi alates lihtsamatest mehitatud ja tehnilise valve teenustest kuni keerulisemate valve- ja videosüsteemide projekteerimise, paigalduse ja hoolduseni. Meie hoolde võid rahulikult usaldada nii oma kodu, ettevõtte või ka ürituse turvalisuse.
USS Security esindused asuvad Tallinnas, Tartus, Pärnus, Haapsalus, Jõhvis ja Rakveres