Värsked tööpakkumised

Veel tööpakkumisi

Heida pilk ka tööpakkumistele,
kus palk on suurem kui:

Telli sarnased töökuulutused endale e-postile! Loo otsiagent

Töökas kauba vastuvõtja-ladustaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 602635

Tööpakkumise number

602635

Firma nimi peidetud Töökas kauba vastuvõtja-ladustaja

Töö kirjeldus

Sinu tööülesanneteks on

  • kaupade vastuvõtmine ja paigutamine hoiukohtadele
  • kaupade komplekteerimine
  • lao korrashoid ja osalemine inventuuris
  • jooksvad tööd laos

Nõudmised kandidaadile

Oled sobiv kandidaat, kui

  • Sulle sobib füüsiline töö
  • oskad töötada arvutiga tavakasutaja tasemel
  • oled kiire ja täpne
  • Sulle sobib meeskonnatöö
  • oled hea suhtleja ja vastutustundlik inimene
  • räägid hästi eesti keelt

Ettevõte pakub

Pakume Sulle

  • tööks vajalikku väljaõpet ja koolitusi
  • häid töötingimusi modernses laokompleksis
  • tööaega E-R kella 8.30-17.00
  • kindlat sissetulekut
  • pikaajalist töösuhet
  • toredaid ja toetavaid kolleege
  • soodsaid sportimisvõimalusi
  • vahvaid ühisüritusi
Kui tunned huvi meie tööpakkumise vastu, siis kandideeri läbi tööotsinguportaali või saada oma CV meiliaadressile personal(at)rahvaraamat.ee
Kohtumiseni Rahva Raamatus!

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
30. juuni 2019
Kuulutus sisestati:
11. juuni 2019

Rahva Raamat AS on Eesti suurim raamatute jae- ja hulgimüügiga tegelev ettevõte. Meil on 11 kauplust seitsmes Eesti linnas, e-pood ja oma kirjastus. Lisaks kauplustele teenindame Eesti suurimaid jaekette: Selver, Prisma, Kaubamaja, Rimi, Maxima, Coop ning ka enamikke Eesti raamatukogusid ning raamatukauplusi.
Meie eesmärk on olla eesti raamatuäri lipulaev – tuntud kaubamärgi, laia sortimendi, õdusa keskkonna ja parima klienditeenindusega.
2016 valiti Rahva Raamatu Viru Keskuse kauplus Londoni Raamatumessil üheks parimaks raamatupoeks maailmas. 2018 Rahva Raamatu e-pood võitis kõige kasutajasõbralikuma e-poe tiitli hobide kategoorias.
2018 Kantar Emori uuringus Eesti elanike arvamuses kultuuri- ja haridusvaldkonna brändide kohta selgus, et Tartu Ülikooli ja Eesti Televisooni kõrval hinnatakse veel enim Rahva Raamatut.
Rahva Raamat on pikaaegsete traditsioonidega raamatuäri, mis on Eestis tegutsenud juba 1912. aastast.