Värsked tööpakkumised

Veel tööpakkumisi

Heida pilk ka tööpakkumistele,
kus palk on suurem kui:

Telli sarnased töökuulutused endale e-postile! Loo otsiagent

Vaheseinte, akende ja uste paigaldaja (Soome, Rootsi)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 602410

Tööpakkumise number

602410

Firma nimi peidetud Vaheseinte, akende ja  uste paigaldaja (Soome, Rootsi)

Töö kirjeldus

Töö hõlmab vaheseinte-, akende, uste-, piirete ja mööblipaigaldamist vastavalt objektidele.
Töö toimub enamasti Skandinaavia maades, vähesel määral ka Eestis.
Töö käigus tuleb tooted transpordivahendist transportida objektile ning seejärel paigaldada vastavalt joonistele.
Töö eeldab eelnevaid teadmisi toodete paigaldamise või sarnaste toodete tootmise kohta. See loob head eeldused tööga korrektseks toimetulekuks.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadil peab olema eelnev kogemus antud toodete paigaldamisega (vähemalt 1 aasta). PALUN MITTE KANDIDEERIDA KUI KOGEMUS PUUDUB.
Kandidaadilt ootame töökust ja mõtlemisoskust.
Samuti sobivad kandideerima tisleri taustaga inimesed.
Nõutav on Eesti keele oskus.
Kasuks tuleb rootsi, soome ja inglise keele oskus.

Ettevõte pakub

motiveeriv töötasu tükitöö alusel
stabiilset töökeskkonda
aktiivset ja tegusat kollektiivi ja arenemisvõimalusi
arenevat ja edumeelset meeskonda
arengu- ja eneseteostusvõimalusi
autokompensatsiooni
komandeeringutasu
erialast tööd arenevas ja edukas ettevõttes
ettevõttepoolset tuge
häid ja stabiilseid töötingimusi
head töökeskkonda arenevas ettevõttes
huvitavat ja vaheldusrikast tööd
kaasaegseid töötingimusi ja töövahendeid
konkurentsivõimelist töötasu
palka vastavalt töötulemustele
spordikompensatsiooni

Lisainfo

Kandideerida ainult eelnevat töökogemust omavatel inimestel.
Töötamine toimub enamasti 2-4 paigaldaja suuruses meeskonnas.
Töövahendid on ettevõtte poolt ning kõik muud komandeeringuga või tööalased vajadused lahendab tööandja.
Töötaja ülesanne Mööbliekspert Paigalduses on tööd teha ning vastavalt sellele saab ta ka tasustatud.
Ettevõte on pidevas arengus, kes tugeva juhtkonna ning kokku kasvanud meeskonna toel otsib ning leiab pidevalt uusi kliente kellega koos edasi liikuda ja
paigaldusmahte kasvatada.

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
10. juuli 2019
Kuulutus sisestati:
11. juuni 2019
Brutopalk:
1500.00 - 3000.00 €/kuus

Mööbliekspert Paigaldus OÜ on pikaajalise paigalduskogemusega mööblit ja vaheseinu paigaldav ettevõtte, kes hindab kõrgelt oma töötajaid ja loob neile head võimalused töötamiseks. Ettevõttes töötab 50 inimest. Omame laia partnerite ringi, mis tagab igapäevase töö aastaringselt. Pakume oma töötajatele kindlat töökohta ja järjepidevat tööd. Mööblieksperdis töötades on tagatud stabiilsus. Juhtkond hindab töötahtelisi ja töökaid inimesi ning pakub omaltpoolt vastu kindlat juhtimist ja lubadustest kinni pidamist.