Värsked tööpakkumised

Veel tööpakkumisi

Heida pilk ka tööpakkumistele,
kus palk on suurem kui:

Müügiesindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 602381

Tööpakkumise number

602381

Töö kirjeldus

Aktiivmüügi teostamine telemarketingi formaadis
Klientide professionaalne nõustamine ja koostöö arendamine

Nõudmised kandidaadile

Oskus avatult suhelda
Oskus enda aega planeerida
Hea eneseväljendus- ja planeerimiseoskus
Oskus mängida meeskonnas

Ettevõte pakub

Tööalast väljaõpet ja erinevaid enesetäiendamise võimalusi
Võimalust rakendada oma oskusi ja teadmisi
Ettevõttesisest arenguvõimalust
Tänapäevast töökeskkonda nooruslikus kollektiivis
Võimalus teenida vastavalt oma tulemustele
Alati garanteeritud miinimumpalka

Asukoht:
Tartu, Tartumaa, võimalus aeg-ajalt töötada kodukontorist
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
9. juuli 2019
Kuulutus sisestati:
10. juuni 2019
Brutopalk:
Alates 540 kuni 2000 EUR kuus

Oleme Online Grupp-i meeskond, kes koosneb tõeliselt pühendunud ja sihikindlatest spetsialistidest. Oleme õnnelikud, et saame aidata ambitsioonikaid ettevõtteid kvaliteetse klienditeeninduse ja/või müügiteenuse pakkumisel.

Olles aastatepikkuse kogemusega müügiettevõte, pakume kulutõhusaid lahendusi, mille eesmärk on tagada tipptasemel klienditeenindus ja aidata teil saavutada oma ärieesmärke, olenemata sellest, kas olete suurettevõtte juhataja või olete inspiratsiooni täis alustav ettevõte. Ükskõik, mida te teete – Online Grupp müüb teie moodi!

Millised meie lahendused aitavad ettevõttel edeneda:
Kõrgelt kvalifitseeritud müügi-agentide meeskond
24/7 tipptasemel klienditugi
B2B ja B2C telemarketingi meeskond
Ja palju muud

Koos oma klientidega otsime pidevalt uusi väljakutseid. Oleme juba aidanud digiteenuste ettevõtet, kes suurendas oma klientide rahulolu ja saavutavas tarbijatelt suurepärase maine.

Olles vastutav nii müügitöö, kui ka klienditeeninduse eest, usume tõesti, et meie kõrged standardid ja kliendikeskne lähenemine, mida omakorda täiendavad tõhusad ja uuenduslikud lahendused, kiirendavad teie sõitu edu poole.