Värsked tööpakkumised

Veel tööpakkumisi

Heida pilk ka tööpakkumistele,
kus palk on suurem kui:

Telli sarnased töökuulutused endale e-postile! Loo otsiagent

Telefonimüügi konsultant

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 602180

Tööpakkumise number

602180

Firma nimi peidetud Telefonimüügi konsultant

Töö kirjeldus

Tööd saab telefonimüüja; töö sobib kõigile, kasuks tuleb kogemus valdkondades: telemarketing, müügikonsultant, kliendihaldur, klienditeenindaja, konsultant, müüja, müügiassistent, jne.

  • Telefonimüük, toodete ja teenuste müük telefoni teel;
  • tellimuste vormistamine;
  • kliendibaasi haldamine;
  • võimalik valida tööaega, vahetustega töö.
Müügimeistrid ootavad Sind - igaüks võib olla müügimeister!

Nõudmised kandidaadile

  • Hea eesti kõnekeele oskus,
  • tulemustele orienteeritus,
  • suhtlemisjulgus.

Ettevõte pakub

  • Hubane töökeskond ja väga hea asukoht;
  • mitmekesist ja huvitavat tööd;
  • tulemustele vastavat töötasu;
  • koolitus töö käigus;
  • paindlik tööaeg;
  • kodutöö võimalus;
  • põhipalk, tulemustasu;
  • tööle sobib: pensionär, tudeng, üliõpilane, õpilane.

Lisainfo

  • töökoht asub aadressil Kompanii 2, Tartu
  • tööle võib asuda koheselt

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline või hooajatöö, töö sobib ka üliõpilastele
Lisainfo:
Töö sobib ka vähenenud töövõimega inimesele
Kuulutus aegub:
24. juuni 2019
Kuulutus sisestati:
10. juuni 2019

Müügimeistrite AS on telefoniturunduse tuntuim tegija juba aastast 1996, kes pakub tööd enamikes Eesti suurimates linnades, asudes reeglina hästi ligipääsetavates kohtades linnade keskpunktides. Töö tegemise võimalust pakume ka kaugtöövormis. Eesti ettevõttes töötab pea 200 töötajat ja samapalju meie tütarettevõttes Läti Vabariigis. Telefoniturundust ehk telemarketingi kasutavad paljude erinevate valdkondade tipptegijad nii teenuste ja toodete müümisel kui ka küsitluste ja uuringute läbiviimisel.