Värsked tööpakkumised

Veel tööpakkumisi

Heida pilk ka tööpakkumistele,
kus palk on suurem kui:

Telli sarnased töökuulutused endale e-postile! Loo otsiagent

Tooteoperaator

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 601612

Tööpakkumise number

601612

Firma nimi peidetud Tooteoperaator

Töö kirjeldus

Sinu peamisteks tööülesanneteks on iseseisev viilutus – ja automaatpakkemasinate häälestamine, arvestuse pidamine pakendatud toodangu üle, tootmisliini korrashoid. Töö toimub graafiku alusel. Töö väljaõpe toimub Leiburis kohapeal.

Nõudmised kandidaadile

Sobivalt kandidaadilt ootame kiirust ja täpsust, tähelepanelikkust, kohusetundlikku töösse suhtumist ja head rutiinitaluvust.

Omalt poolt pakume väljaõpet, kõrgemat tasu õhtu – ja öötööl, lisaboonust, stabiilset sissetulekut ja ettevõttepoolseid soodustusi.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
4. juuli 2019
Kuulutus sisestati:
5. juuni 2019

Leibur AS on Eesti juhtiv ja vanim pagaritööstus, kellele kuulub ligi kolmandik siinsest pagaritööstuse turust. Leiburi põhitegevus on värskete pagaritoodete tootmine ja müük ning Leiburi tooted on saadaval kõikjal üle Eesti.
Peame oma auasjaks kohaliku leivakultuuri edasikandmist. Nii ongi meie tooteportfell üles ehitatud pika ajalooga traditsiooniliste ning innovaatiliste turgu ja tarbimisharjumusi muutvate toodete kombinatsioonile. Eesti turul on kõige tuntumad Leiburi kaubamärgid Röst, Ruks, Rukkipala, Leiburi Klassika (Kirde sai, Tallinna Peenleib, Toolse leib), Kuldne ja Saib. Tootmismahust olulise osa moodustab värskete pagaritoodete eksport Soome, Rootsi, Norrasse, Lätti ja Leetu.
Toiduohutus, vastutustundlik keskkonnakäitumine ja järjepidevus tegevuste elluviimisel kliendirahulolu tagamiseks on meie jaoks esmatähtsad nii täna kui ka tulevikus. Leiburi Tallinna tehase toiduohutuse kvaliteedijuhtimissüsteemile on omistatud BRC sertifikaat ning kvaliteedisüsteemi ISO 9001 ja keskkonnajuhtimissüsteemi ISO 14001 sertifikaadid.
Meie uuenduslikud tooted on kõrgelt hinnatud ning kokku oleme aegade jooksul võitnud 2 Eesti Parima Toiduaine ja 13 Parim Pagaritoode tiitlit ning ka üks Parim Toit Tervisele.
Leibur kuulub alates 2015. aastast Lantmännen gruppi, mis on 25 000 Rootsi põllumehe omanduses olev ühistu ning sellel on neli ärivaldkonda: põllumajandus, masinad, energia ja toiduained. Lantmännen Unibake, mille alla kuulub ka Leibur, on üks suuremaid rahvusvahelisi pagaritööstusettevõtete gruppe peakontoriga Taanis. Lantmännen Unibake annab tööd 6000 inimesele 21 riigis ning omab 35 pagariäri.