Värsked tööpakkumised

Veel tööpakkumisi

Heida pilk ka tööpakkumistele,
kus palk on suurem kui:

Telli sarnased töökuulutused endale e-postile! Loo otsiagent

Klienditeenindaja (T1 Mall of Tallinn Da Vinci restoran)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 601501

Tööpakkumise number

601501

Firma nimi peidetud Klienditeenindaja (T1 Mall of Tallinn Da Vinci restoran)

Töö kirjeldus

- valmistada hõrke jooke ja soovitada klientidele toite, mis neid
õnnelikuks teevad;
- kasutada high – tech teenindusnippe ja oma säravat intelligentsust ja
suhtlemisoskust;
- luua mugav kliendikogemus ka meie kõige mustema huumoriga
klientidele.

Nõudmised kandidaadile

Sind motiveerib iseseisev ja tiimis tegutsemine;
Oled nutikas toodete soovitamisel;
Oled aktiivne kaasamõtleja meeskonnas;
Sa oled innustav suhtleja;
Hea eesti keele oskus;

Pakume teenindusmaailma unistuste töökohta, millega kaasneb hea ööuni, kindel töögraafik (pikk ja lühike nädal); võimalus teeninda 900 kätte + jootraha; osalus Da Vinci Akadeemias; kultuurikümblus ja koolitused Itaalias; barista-diplom ja kohvitarkused Universita del Caffe poolt; terviseprogrammid MyFitnessis; kaasatus ettevõtte juhtimisse.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
4. juuli 2019
Kuulutus sisestati:
5. juuni 2019
Brutopalk:
kuni 990.66 EUR kuus

Da Vinci pasta & pizza kui ettevõtte kultuuri iseloomustab positiivne ellusuhtumine, kvaliteet, soe klienditeenindus ja väljakutsed. Sinu edu meiega tagab Sinu tahtejõud, julge pealehakkamine ja meeskonnatöö. Me pakume Sulle firmasiseseid koolitusi ja võimalust omandada 5+ barista oskuseid Universita del Caffe spetsialiste käe all. Vabal ajal pakume töötajatele soodsat sportimisvõimalust MyFitnessis ja Da Vinci kontserni soodustusi.