Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Veel tööpakkumisi

Heida pilk ka tööpakkumistele,
kus palk on suurem kui:
 

Veeda 10 kuud Luksemburgis

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 601417

Tööpakkumise number

601417

Töö kirjeldus

Oled oodatud töötama 10-kuud organisatsioonis Maison des Associations asbl, mis tegeleb erinevate töötubade korraldamisega Luksemburgis elavatele vähemusrahvustele, pagulastele ning asüülitaotlejatele.
Organisatsioon pakub tegevusi Euroopa Solidaarsuskorpuse programmi toel.
Täpsema info tegevustest ning projekti olemusest leiab MTÜ Continuous Action kodulehelt: http://continuousaction.ee/?module=news&id=377


Nõudmised kandidaadile

Projektis ei nõuta osalejalt erialast ettevalmistust, kuid vajalik on huvi ja tahe teha vabatahtlikku tööd ning osaleda täismahus projektis.
Vabatahtlikuks Euroopa Solidaarsuskorpus programmi alategevus vabatahtlik teenistus raames on võimalik minna noorel, kes on vanuses 18-30 aastat.


Ettevõte pakub

Projektis osalemisega ei kaasne kohapealseid kulusid - seonduvad koolitused, rahvusvaheline transport, elamine, toitlustamine ja kindlustus on 100% rahastatud vastavalt projekti eelarvele ning programmi Euroopa Solidaarsuskorpus rahastusreeglitele. Lisaks makstakse vabatahtlikule taskuraha, mis on riigiti erinev.Asukoht:
Luksemburg
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
3. juuli 2019
Kuulutus sisestati:
4. juuni 2019

FIRMA NIMI PEIDETUD

Mittetulundusühing Continuous Action on vabatahtlik, demokraatlikel põhimõtetel tegutsev organisatsioon, mis ühendab endas elukestva õppe, võrdsete võimaluste pakkumise ning vabatahtliku tegevuse arendamisest ja korraldamisest huvitatud inimesi. Organisatsiooni tegevuse eesmärk on elukestva õppe võimaldamine ja võrdsete võimaluste pakkumine erinevatele sihtgruppidele sõltumata soost, sotsiaalsest seisundist ja vanusest nii Eesti kui ka rahvusvahelisel tasandil.

Telli sarnased töökuulutused endale e-postile! Loo otsiagent

Tööpakkumised, mis võiksid Sulle huvi pakkuda

2 näd. tagasi 2-KUUD TÖÖD NOORTE- JA LASTEGA UNGARIS
CONTINUOUS ACTION MTÜ
2-KUUD TÖÖD NOORTE- JA LASTEGA UNGARIS
CONTINUOUS ACTION MTÜ
2019.07.29
14 päeva jäänud
2 näd. tagasi