Värsked tööpakkumised

Veel tööpakkumisi

Heida pilk ka tööpakkumistele,
kus palk on suurem kui:

Tehnik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 601344

Tööpakkumise number

601344

Töö kirjeldus

Sul on teotahet ja sulle meeldib suhtlemine.
Suudad iseseisvalt toimetada, oma aega ja tegevusi planeerida.
Oled huvitud tehnika ja ehitusvaldkonnast ning suudad leida lahenduse igale tekkinud olukorrale.
Tuled toime ka kõige nõudlikuma kliendiga näidates oma professionaalset taset.
Kasutad igapäevaselt kaasaegseid IT-lahendusi ning suudad koostada enda tööd puudutavat aruandlust.
Kui jah, siis Kinema tehniku ametikoht on just Sinule.

Nõudmised kandidaadile

Hindad kõrgelt suhtluskvaliteeti klientide ning kolleegidega.
Oled orienteeritud tulemustele.
Pead oluliseks kokkuleppeid ning tähtaegu.
Toimetulek pingeliste olukordadega on Sinu jaoks tavapärane.
Omad kehtivat autojuhiluba.

Kasuks tuleb eelnev töökogemus samas valdkonnas.Teadmised elektri ja elektroonika vallas, keevitamise kutsetunnistus või keevitusoskus.

Pakume Sinule kaasaegseid töötingimusi, milles on paindlikust ja usaldust.
Õpetame ja anname kõik vajaliku, et Sinu töö saaks parimal viisil tehtud.
Igapäevaselt abistavaid ja toetavaid töökaaslasi.
Meeleolukaid ühisüritusi ja tervist toetavaid hüvesid.
Tulemusel baseeruvat motiveerivat töötasu.

Lisainfo

Tehniku poolt teenindatav piirkond - Lääne-Virumaa; Ida-Virumaa

Asukoht:
Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
3. juuli 2019
Kuulutus sisestati:
4. juuni 2019
Brutopalk:
Alates 1000 kuni 2000 EUR kuus

Kinema OÜ on Eesti erakapitalil põhinev ettevõte, mis asutati 1992. aastal, eesmärgiga müüa Taani tootja Nassau ülestõstetavaid sektsioonuksi Eesti Turul.
Tänaseks on ettevõttest kujunenud organisatsioon, kellel on tütarettevõte Soomes ning edasimüüjad Skandinaavia turgudel. Kinema tõstuksi on turustatud projektimüügi raames ka Venemaale, Valgevenesse, Leetu ja Saksamaale.
Kõik esindatavad kaubamärgid kuuluvad Euroopas oma ala juhtivate tootjate hulka. Tuntumad nendest on Stertil, Marco, Nassau, Faac, Novoferm jne. Lisaks toodete müügile pakume ka oma lõpptarbijatele hooldus- ning paigaldusteenust.
Järjepidevad investeeringud tehnoloogiasse, inimestesse ning turundusse on taganud ettevõttele jätkuva arengu, mille tulemusel oleme saavutanud kindla turuliidri positsiooni Eestis ja stabiilselt ning eesmärgikindlalt areneva ettevõtte maine välisturgudel.
Oleme loonud ettevõtte, mis on usaldusväärne partner nii oma klientidele kui hankijatele ning kus meie kõige suuremal varal, töötajatel, on eneseteostust ja arenemisvõimalust pakkuv töökeskkond.