Värsked tööpakkumised

Veel tööpakkumisi

Heida pilk ka tööpakkumistele,
kus palk on suurem kui:

Telli sarnased töökuulutused endale e-postile! Loo otsiagent

Laotööline

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 601066

Tööpakkumise number

601066

Firma nimi peidetud Laotööline

Töö kirjeldus

Logistikaosakonna töötajana panustad iga päev enne väljastuspunkti avamist sellesse, et kaupade saabumine ja täiendamine läheks sujuvalt. Pead olema võimeline efektiivselt mõtlema ja turvaliselt toimima selle nimel, et tagada kaubavoogude tõhusad protsessid ja õigete toodete olemasolu klientidele. Selle saavutamiseks kasutad teadmisi selle kohta, kuidas töötada IKEA stiilis, ning enda kolleegide kogemust ja pädevust.

Mida tegema hakkad?
Kaubaprotsesside koordineerimine, nt kaupade mahalaadimine, rahvusvaheline transport väljastuspunkti, laosesisu täiendamine, toodete võtmine laost ja klientideni toimetamine, seadmete turvaline ja õige kasutamine, tagamaks minimaalse kahju kaupadele ja seadmetele.
Koostöö kolleegidega, tagamaks alati, et väljastuspunkti laos oleks olemas kõik õiged tooted.
Töötad pidevalt selle nimel, et tagada enda vastutusalade ohutus ja turvalisus nii klientidele kui kolleegidele.
Töötad koos kolleegidega selle nimel, et parandada klientide ostukogemust ja suurendada müüki.
Võtad üheaegselt ette mitmesuguseid tööülesandeid ja teed koostööd kolleegidega selleks, et vaadata üle kaebusi ja lahendada probleeme.

Nõudmised kandidaadile

Mida me sinult ootame?
Suhtud töösse ja meeskonnas töötamisse entusiasmiga.
Oled võimeline tööülesandeid seadma tähtsusjärjekorda ning kasutama oma aega efektiivselt.
Sinu isiklik distsipliin on hea, suhtud töösse paindlikult ning naudid muutusi.
Sulle meeldib võtta initsiatiivi.
Oled töötundides paindlik, arvestades logistikaprotsesside graafikust tulenevaid eripärasid.

Ettevõte pakub

Mida me sulle pakume?
IKEA Eesti pakub põnevat ja stimuleerivat töökeskkonda ning head võimalust koos meiega kasvada ja areneda.

Lisainfo

Palun saada enda CV aadressil cv.estonia(at)ikea.lv pealkirjaga „Logistikaosakonna“ hiljemalt 16. juuniks 2019.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. juuni 2019
Kuulutus sisestati:
3. juuni 2019

IKEA kohta
IKEA on globaalne väärtustest juhinduv ettevõte, mis on pühendunud kodusele elule. Iga toode, mille me loome, esindab meie arusaama paremast kodust. Jagame inspireerivat visiooni: “luua paremat igapäevaelu paljudele inimestele“. Selle visiooni täideviimisel lähtume humanistlikest väärtustest. Need väärtused on meie töö nurgakiviks, väljendades meie kaasavat, empaatilist, avatud ja ausat kultuuri.