Värsked tööpakkumised

Veel tööpakkumisi

Heida pilk ka tööpakkumistele,
kus palk on suurem kui:

Telli sarnased töökuulutused endale e-postile! Loo otsiagent

Sisekujundaja-kliendikonsultant

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 601064

Tööpakkumise number

601064

Firma nimi peidetud Sisekujundaja-kliendikonsultant

Töö kirjeldus

Kommunikatsiooni ja sisekujunduse osakonna töötajana kasutad enda laialdasi teadmisi inimeste koduse elu ja kodusisustuse alal selleks, et esitleda ja kommunikeerida IKEA tootevalikut viisil, mis on asjakohane ja kutsuv just Eesti turul. Ühtlasi inspireerid seda, kuidas kliendid valivad tooteid IKEAs ja IKEA mehhaanilises müügisüsteemides.
Mida tegema hakkad?
Annad panuse selleks, et IKEA oleks Eesti turul esimene pood, kuhu inimesed sisustuskaupade ostmiseks pöörduvad.
Pakud kodusisustuslahendusi üksikute toodete või tootekombinatsioonide näol, et muuta inimeste kodune elu paremaks ja mugavamaks.
Demonstreerid IKEA tootevaliku unikaalsust ja erinevust konkurentidest, lähtudes poe erinevates väljundites ja tegevusvaldkondades enda kompetentsist disaini ja toodete väljapaneku vallas.
Näitad pidevalt uusi ja inspireerivaid kodusisustuslahendusi, mis motiveerivad inimesi tihedamini IKEA poodi külastama.
Tagad tõhusa toodete väljapaneku, et luua toodetest hea ülevaade ja muuta need visuaalselt mõjusaks, lihtsustamaks nii ostuprotsessi.

Nõudmised kandidaadile

Mida me sinult ootame?
Kõrgharidus visual merchandising’u, sisekujunduse, tööstusdisaini või kunsti alal.
Sügav huvi, uudishimulikkus ja arusaam mõistmaks kodusisustust ja inimeste igapäevaelu nende kodudes.
Loominguline mõtlemine, mida toetab kogemus visuaalse kaubanduse alal ning ilutunnetus.
Aktiivne lähenemine, otsimaks uusi ja paremaid viise töö lihtsustamiseks ja kulutõhusaks muutmiseks.
Praktiline lähenemine kiires kaubanduskeskkonnas töötamisele.
Väga hea inglise keele oskus (nii kirjalik kui suuline).
Kogemus sarnases rollis on eeliseks.
Kogemus CAD/SKETCH UP programmidega.
Töö eeldab ka mõningast füüsilist panust.

Ettevõte pakub

Mida me sulle pakume?
IKEA Eesti pakub põnevat ja stimuleerivat töökeskkonda ning head võimalust koos meiega kasvada ja areneda.

Lisainfo

Palun saada enda CV aadressil cv.estonia(at)ikea.lv pealkirjaga „Kommunikatsiooni ja sisekujunduse osakonna spetsialist“ hiljemalt 16. juuniks 2019.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. juuni 2019
Kuulutus sisestati:
3. juuni 2019

IKEA kohta
IKEA on globaalne väärtustest juhinduv ettevõte, mis on pühendunud kodusele elule. Iga toode, mille me loome, esindab meie arusaama paremast kodust. Jagame inspireerivat visiooni: “luua paremat igapäevaelu paljudele inimestele“. Selle visiooni täideviimisel lähtume humanistlikest väärtustest. Need väärtused on meie töö nurgakiviks, väljendades meie kaasavat, empaatilist, avatud ja ausat kultuuri.