2023-08-23 14:48:55

CE kategooria autojuht Skandinaavia ja Euroopa

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Seoses laienemisega otsime oma meeskonda rahvusvahelise sõidukogemusega veoautojuhti, kes eeldustelt ühtviisi osav nii roolis, remonditöökojas lukksepana kui laoplatsil. Tööpiirkonnaks on Skandinaavia ja Euroopa.

Peamised tööülesanded:
• Transpordi- ja laoteenuse osutamine
• Tööks vajaliku tehnika jooksev hooldus: auto ja laotehnika tehnilise korrasoleku tagamine
• Vajalike veodokumentide täitmine
• Laopindade planeerimine ja materjalide haldamine töö- ja laoplatsil
• Ettevõtte korrektne esindamine

Ootused kandidaadile

• B, C, CE kategooria juhiloa olemasolu
• Autojuhi kutsetunnistust
• Digitahhograafi digikaarti
• Rahvusvahelist sõidukogemust
• Auto tehnilisele hooldusele esitatavate nõuete tundmist ja lukksepa oskust jooksvaks hoolduseks
• Head füüsilist vormi (raskuste tõstmine)
• Pingetaluvust (lähetuses viibimise vajadus u 6 kuud aastast)
• Inglise keele oskust tööks vajalikul suhtlustasemel
• Ausust, korrektsust ja kohusetundlikkust

Kasuks tuleb:
• Võõrkeelte oskus
• Lukksepa kutsetunnistus
• Varasem töökogemus transpordi- või logistikavaldkonnas
• Sportlik eluviis, tehnikahuvi, algatusvõime
• Meeskonnatöö kogemus

Ettevõte pakub

• Stabiilset tööd ja püsivat töölepingut
• Sõbralikku ja motiveeritud meeskonda
• Töötamist kaasaegse tehnikaga
• Huvitavat ja mitmekülgset vahetustega tööd (21/9), rahvusvahelise lähetuse periood umbes 6 kuud aastas
• Konkurentsivõimelist aastapalka
• 2-kuulist talvepuhkust
• Ühisüritusi

Lisainfo

CV, vabas vormis varasema töökogemuse kirjelduse ning palgasoovi palume saata aadressile eneke(at)sportsinstallations.com hiljemalt 04.07.2019.

Lisainfo: Eneke Õun, tel 53 986 765.

Tööle asumise aeg: esimesel võimalusel.