Värsked tööpakkumised

Veel tööpakkumisi

Heida pilk ka tööpakkumistele,
kus palk on suurem kui:

Raamatupidaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 600804

Tööpakkumise number

600804

Töö kirjeldus

Tööülesanneteks on terve ettevõtte igapäevase raamatupidamise korrashoid, maksudeklaratsioonide esitamine, statistika aruannete koostamine, töötajate tööaja ja puhkuse arvestus ning juhtkonna finantsalane nõustamine, majandustegevuse analüüsimine ja parendusettepanekute tegemine.

Töökoht asub Tartu linnas, Turu tänaval.

Nõudmised kandidaadile

  • Erialane haridus (soovitavalt kõrgharidus)
  • Kehtivate seaduste tundmine maksude, raamatupidamise ja tööõiguse alal
  • Kohusetundlikkus, korrektsus ja täpsus
  • Hea analüütiline ja loogiline mõtlemine, probleemide lahendamise oskus
  • Võime näha ettevõtet tervikuna ja seoste loomise oskus
  • Hea arvuti kasutamise oskus
  • Iseseisvus tööülesannete lahendamisel.
  • Hea pingetaluvus ja organiseerimisvõime
  • Algatusvõime, avatus muutustele ja initsiatiivikus
  • Kasuks tuleb programmi Merit Aktiva tundmine

Ettevõte pakub

  • Kaasaegseid töötingimusi ja mõnusat töökeskkonda
  • Sõbralikku ja toetavat meeskonda
  • Mitmekesist tööd arenevas ettevõttes
  • Konkurentsivõimelist töötasu

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. juuli 2019
Kuulutus sisestati:
2. juuni 2019

OÜ Kemmerling on Eesti erakapitalil põhinev ettevõte, mis alustas tegevust 2005. aastal. Meie tegevusvaldkonnaks on sanitaarlahenduste, soojakute, piirete, portatiivsete tribüünide jms rendi- ja hooldusteenused. Pakume ka erinevaid kommunaalteenuseid.

OÜ-l Kemmerling on kontorid Tallinnas ja Tartus, kuid oma kliente teenindame üle terve Eesti. Meie klientideks on arvukad ettevõtted ehitussektorist, ürituste korraldajad, aga ka riigi- ja KOV asutused. Aastate pikkune kogemus on toonud meie ettevõttesse tugevate erialateadmistega spetsialiste, mis võimaldab meil pakkuda oma kliendile parimat kvaliteeti.