Värsked tööpakkumised

Veel tööpakkumisi

Heida pilk ka tööpakkumistele,
kus palk on suurem kui:

Kondiiter

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 600596

Tööpakkumise number

600596

Töö kirjeldus

Oivaline otsib tordimeistreid!

Kas just Sina võid olla üks uus Oivalise Tervisliku Tordi meister?
Otsime oma inspireerivasse tiimi pühendunuid tordimeistreid.
Ruumi on mitmele, sest #TordiDieet ei näita vaibumise märke!

Põhilisteks tööülesanneteks on tortide valmistamine/kaunistamine vastavalt retseptuurile, tootmise planeerimine, vajaliku tooraine olemasolu tagamine ning töökoha korrashoid.

Tööpäevad lendavad kui linnulennul, sest peame oluliseks IGAKÜLGSET väljaõpet, et saada hakkama ka teistel rinnetel (soolased toidud, kohv ja kliendieenindus).

Oodatud on igas vanuses kandidaadid ning pakutavaks töökoormuseks 0.75-1

Nõudmised kandidaadile

  • Sulle pakub rõõmu Oivalise ja Tervisliku toidu valmistamine/serveerimine

  • naudid tööd mitmel rindel

  • tunned rõõmu ka kõige väiksematest ühistest võitudest

  • sead nii endale kui ka kolleegidele kõrgeid nõudmisi

  • näed igas takistuses võimalust

  • oled valmis alustama kohustusliku "Tordidieediga" :)

Ettevõte pakub

OIVALISES PAKUME SULLE

  • Ambitsioonikat ja inspireerivat tiimi

  • Paindlikku töögraafikut

  • Võimalust olla osaline Oivalise edasises arengus

  • Ettevõttesiseseid arenguvõimalusi (oma Oivalise kohvik?!)

  • Tiimi heaolu eest seisvaid juhte

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. juuli 2019
Kuulutus sisestati:
3. juuni 2019

Oivalise põhiväärtuseks on pakkuda tervislikke ent maitsvaid torte/toite. Miks just torte?
Kuna Oivalise asutaja Karl-Ott oli noorena ülekaaluline ning armastas magusat
(eriti Pealinna kooki!), ei suutnud ta aga pärast suurt kaalukaotust loobuda maiustustest.

Nii otsustas ta luua ja hakata valmistama lahjema sisaldusega ning oivaliselt maitsvaid torte. Selle tegevuse algusest koduköögis saab 2019. aasta suvel juba 5 aastat!
Selgus, et ta ei olnud ainukene, kes taolisest maiustusest lugu peab ning iga aastaga on nõudlus aina kasvanud.

Täna toimetame oma väikese, aga kasvava tiimiga Kalamajas Tööstuse 47b asuvas kohvikus/köögis, kuid meie suuremaks visiooniks on Oivalist Tervislikku Torti pakkuda 100 erinevas riigis üle maailma!