Värsked tööpakkumised

Veel tööpakkumisi

Heida pilk ka tööpakkumistele,
kus palk on suurem kui:

Laenuhalduri assistent

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 600086

Tööpakkumise number

600086

Töö kirjeldus

Igapäevaselt tegeleb laenuhalduri assistent laenutaotluste esmase menetlusega (laenuprojektiks vajaliku info kokkupanek lähtuvalt kehtestatud reeglitele kasutades inforegistreid ja andmekogusid), laenuprojektide edastamine laenuhaldurile/krediidikomisjonile ja klientide vajadustest lähtuva nõustamisega telefoni ning e-posti teel (sh suhtlemine klientidega, klientide küsimustele vastamine, probleemide lahendamine/või lahendamiseks edastamine).

Nõudmised kandidaadile

Edukas kandidaat valdab puhtalt eesti keelt ja eelise annab vene keele oskus ja teadmised finantsvaldkonnast või selle alane haridus (võib olla ka omandamisel). Vajalik on vähemalt keskhariduse olemasolu. Kasuks tulevad varasemad kogemused klienditeeninduse valdkonnas. Oluline on iseseisvus, korrektsus, täpsus, kiire õppimisvõime ja soov olla meeskonna mängija.

Omalt poolt pakume häid eneseteostus- ja arenguvõimalusi, huvitavat ja stabiilset tööd kaasaegses kiiresti arenevas ettevõttes ning vahva kollektiiviga meeleolukaid ühisüritusi. Väljaõpet ja koolitusi.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. juuni 2019
Kuulutus sisestati:
28. mai 2019

Credit.ee – Mõistlik valik! Meie peamine tegevusvaldkond on ettevõtete ja eraisikute väikefinantseerimine. Allume Finantsinspektsioonile ja tegutseme Eesti Vabariigi territooriumil. Enda tegevuses lähtume vastutustundliku laenamise põhimõtetest ja igas laenuotsuses tugineme põhjalikule krediidianalüüsile. Meie eesmärgiks on väljastada laene paindlikul viisil. Samuti on meile väga oluline parima teeninduse tagamine ning igale kliendile personaalse lahenduse leidmine – just see tõstab meid esile finantseerimise valdkonnas!