Värsked tööpakkumised

Veel tööpakkumisi

Heida pilk ka tööpakkumistele,
kus palk on suurem kui:

Telli sarnased töökuulutused endale e-postile! Loo otsiagent

Tootmistöölised Metsä Wood

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 600066

Tööpakkumise number

600066

Firma nimi peidetud Tootmistöölised Metsä Wood

Töö kirjeldus

Seoses uute tootmisliinide käivitamisega ootame oma meeskonnaga liituma TOOTMISTÖÖLISI, kelle käe all valmib spoonist kõrgekvaliteediline vineer.

Nõudmised kandidaadile

Töö toimub kolmes vahetuses graafiku alusel ning sobib kõigile vähemalt 18-aastastele naistele ja meestele. Töö eeldab head füüsilist vormi, eesti keele oskust suhtlustasemel ning arvuti kasutamise oskust baastasemel.

Pikaajalise ja sujuva koostöö kindlustamiseks pakume Sulle tööalast väljaõpet, huvitavat tööd, arenguvõimalusi, kaasaegseid töötingimusi ja - vahendeid, ohutut töökeskkonda ning konkurentsivõimelist palka. Võimalusel pakume Pärnu linnast väljaspool elavatele töötajatele transporti ning väljaspool Pärnu maakonda elavatele töötajatele ka majutust.

Asukoht:
Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
26. juuni 2019
Kuulutus sisestati:
28. mai 2019

Metsä Woodi Pärnu vineeritehas on osa Metsä Grupist, mis on rahvusvahelistel turgudel tegutsev Soome biomajanduse novaator. Metsä Grupp annab tööd kokku 9300 inimesele 30 riigis. Metsä Woodis, mis on Metsä grupi puittoodetele spetsialiseerunud ettevõte, on ligi 1500 töötajat 14 riigis.
Pärnu kasevineeritehase ehitustööd algasid 2017. aasta aprillis ning lõppesid 2018. aasta kevadel. Tehase tootmisvõimsus on 50 000 kuupmeetrit aastas. Täisvõimsusel tööle hakates saab tehases tööd kokku umbes 200 inimest, praeguseks on värvatud 100 ja meeskond suureneb järk-järgult. Pärnu tehase täisvõimsus on plaanis saavutada 2019. aasta jooksul.
Pärnu Metsä Woodi tehas alustas täiemahulist toomist 2018. aasta augustis ning tehas toodab kasevineeri, mida kasutatakse peamiselt ehitussektoris.
Pärnu tehases kasutatav tooraine, kasespoon, valmistatakse Kesk-Soomes Äänekoskis. Spooniks kasutatav puit hangitakse Soomest, peamiselt Metsä Grupi omanikele kuuluvatest metsadest. Äänekoski spooni- ja Pärnu kasevineeritehas moodustavad kompleksi, mille mõlemad osad peavad koos sujuvalt toimima.