Värsked tööpakkumised

Veel tööpakkumisi

Heida pilk ka tööpakkumistele,
kus palk on suurem kui:

Kaubapaigutaja Lasnamäel, Smuuli teel! Paindlik töögraafik ja hea tasu!

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 599953

Tööpakkumise number

599953

Töö kirjeldus

Seoses töömahu suurenemisega otsime lisatööjõudu Lasnamäe piirkonda Smuuli Maxima kauplusesse.

Töö sisuks on kaupade laost müügisaali toomine ja riiulitele paigutamine vastavalt meie süsteemile.

Tööpäevad alavad 6.30 ning kestavad 4-6h*. Tööpäeva pikkus sõltub kauba kogusest

Kuna pakume osalise ajaga töötamise võimalust, siis oma töögraafiku koostate ise ehk siis valite endale sobivad tööpäevad.

Nõudmised kandidaadile

Hea kandidaat on kohusetundlik, kiire, täpne ja aus.
Armastab liikuda ja oskab hinnata meeskonnatööd.
Omab tervisetõendit.
Räägib suhtlustasandil eesti keelt.
Vanust al.16 a.

Väga paindlikku töövormi, head koolitust ja korralikku tasu tehtud töö eest!
Võimalust areneda klienditeenindusvaldkonnas!

Sobib hästi lisatööks teise töö kõrvalt.
Töö kõrvalt jääb aega õpinguteks, sportimiseks ja muudeks harrastusteks.
Kombineeri töögraafikud eraelu, teise töö või kooliga ning liitu meie toreda ja tööka meeskonnaga!

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
26. juuni 2019
Kuulutus sisestati:
28. mai 2019
Brutopalk:
Alates 4 kuni 5 EUR tunnis

Meie oleme Humanlink, uuendusmeelne, läbi erinevate otpimeerimislahenduste üha kasvavale tööjõupuudusele leevendust toov, laiaulatuslik paindliku töövormi pakkuja. Meie peamisteks klientideks on juhtivad jaekaubandusettevõtted üle Eesti.