2023-08-23 14:48:55

Protseduuriõde Pärnus (suvi)

CVKeskus.ee klient
7.45 €/tunnis Bruto

Töö kirjeldus

Oled hea käelise oskusega õde või lõpetamas õe/bioanalüütiku eriala? Tule meile suveks appi!

Otsime Pärnusse asjalikku, iseseisvat, täpset ja sõbralikku protseduuriõde või bioanalüütikut, kelle peamiseks tööülesandeks on verevõtt nii lastel kui täiskasvanutel. Vajalik on ka inglise (või soome) kõnekeele oskus.

Pakume täistööaega perioodil 22.07.-11.08.2019, millele eelneb vajalikul määral tasustatud väljaõpe.
Töökoht: Seedri 6, Pärnu.
Tööaeg: E-R, kell 8:00-16:00.

Kui kõik sujub hästi, siis on võimalik ka hilisem koostöö jätkamine (eelistatult osalise koormusega, erinevad võimalused)!

Ootused kandidaadile

Sobival kandidaadil on:
- õe või bioanalüütiku kutse (või omandab vastavat haridust);
- hea verevõtuoskus;
- hea eesti keele ja inglise kõnekeele oskus;
- arvutiga töötamise oskus.

Isiksusena sobid meie kollektiivi ja sellele ametikohale, kui oled väga hea meeskonnatöö võimega, hea suhtleja, sõbralik, vastutustundlik ja omandad uusi teadmisi kergelt.

Ettevõte pakub

Meil on Sulle pakkuda:
- väljaõpet ja palju uusi teadmisi laborimeditsiinist;
- häid töötingimusi ja päevast tööd;
- võimalust suhelda meie klientidega ja praktiseerida võõrkeeli.

Oleme valmis toetama majutuskulude hüvitamisega, vastavalt vajadusele ja kokkuleppele.