2023-08-23 14:48:55

Müügijuht tule ehita POLTIs oma tiim

CVKeskus.ee klient
1500 - 2500 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Otsime meeskonda meeskonnajuhti kelle ülesanneteks on aktiivmüügi põhimõttel:

• Müügitiimi haldamine, hoidmine, arendamine
• Müügikohtumistel käimine koos müügiesindajatega (Field days)
• Müügiesindajate juhendamine
• Koosolekute läbiviimine
• Töötajate motiveerimine
• Eesmärkide planeerimine ja püstitamine ja täideviimine

Ootused kandidaadile

•Sa oled hea õppija ning kohaneja
•Sa oled initsiatiivikas klientide ja töötajatega suhtlemisel
•Sa oled julge ja tahtejõuline
•Sa tahad end arendada müügitöös ja juhtimises
•Sa oled positiivne ja särav
•Sa oled hea suhtleja
•Sul on vähemalt keskharidus
•Sul on B-kategooria juhilubade olemasolu ja auto kasutamise võimalus

• Väga head müügi- ja juhtimisalast väljaõpet tööle asumisel ning oskuste arendamist töö käigus
• Organiseeritud kliendikohtumisi
• Häid ja innovatiivseid tooteid, mida vajaks ja kasutaks iga inimene või ettevõte
• Lisaks pakume head motivatsioonipaketti
• Eneseteostusvõimalusi rahvusvahelises firmas

Lisainfo

Kasuks tuleb varasem otsemüügi kogemus.