Ostujuht-tooterühma müügijuht keraamilistele ja sanitaartehnilistele toodetele

CVKeskus.ee klient
1000 - 3000 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda elurõõmsat ja lahedat töötajat, kelle vastutada on heade suhete hoidmine tootjate ja allhankijatega. Keraamiliste plaatide, sanitaarkeraamika ja santehniliste materjalide hankimine. Vajadusel toodete esitlemine ning müümine meie äriklientidele (ehitusettevõtete esindajad, kinnisvaraarendajad, sisekujundajad, arhitektid, ehitusmaterjalide müügiga tegelevate ettevõtete ostujuhid jt) koos müügimeeskonnaga.

Ootused kandidaadile

Hindame seda, kui oled julge, uudishimulik ja aktiivne suhtleja.
Oleks tore, kui omad eelnevat kogemust sellel alal.
Ilma korraliku inglise keele oskuseta on seda tööd teha väga raske.
Sul on oluliselt lihtsam, kui omad eelnevat töötamise kogemust kaubanduses kategooria-, toote- või ostujuhina.

Väärtuslikku töökohta 30 aastat edukalt tegutsenud rahvusvahelise haardega ettevõttes. Meie meeskond on olnud läbi aegade multikultuurne, sest teenindame kõiki meie kliente nende emakeeles. :)
Pakume enesetäienduse ja silmaringi laiendamise võimalust mitmetel erialamessidel nii Euroopas, Aasias kui Ameerikas.
Meie kasutada on parimad infotehnoloogilised lahendused tasemel tulemuse saavutamiseks.
Pakume sinu panuse eest meie eesmärkide täitmisel motiveerivat tulemustasu.