2023-08-23 14:48:55

Nõudepesija

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Me otsime just sind kuna sul on energiat, tahtmist ja tahet olla üks meist. Sa oled alati töökas ja su on terav pilk märkamaks ka pisemat tõrvapiiska meepotis.

Sinu kohustuseks on:

* Nõude ja köögitarvikute pesemine nõudepesumasinaga,üldine puhtuse
korrashoid

* Töö vahetustega

* Meeskonna abistamine

Ootused kandidaadile

Sulle on loomupärane, et serviis peab alati kummutil särama ja sa hoolid korrast. Sa oled positiivne ja tahad olla meie perele tähtis.

* Positiivne ja aktiivne

* Koostöövalmindus ja töötada meeskonnana

* Hea pingetaluvus

* Ausus ja kohusetundlikkus

Pakume sulle võimalust kuuluda ühte Pärnu ühte populaarsemasse restorani. Sind ootab ees boonustasudega vürtsitatud palgasüsteem ja võimalus veeta enda suvi kokkuhoidva meeskonna keskel.

* Kokkuhoidev meeskond

* Võimalus õppida

* Konkurentsivõimeline palk

* Täistööaega/ Osalinetööaeg (vastavalt soovile)

* Kindlat töögraafikut

* Püsivat tööd/hooajalist pidevalt arenevas ettevõttes