Värsked tööpakkumised

Java arendaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 586874

Tööpakkumise number

586874

Firma nimi peidetud Java arendaja

Töö kirjeldus

Sinu peamisteks ülesanneteks Java arendajana Erplys oleks programmeerida ja arendada uusi rakendusi, mida saab integreerida erinevatesse äritarkvaradesse, veebilehekülgedele ning teistesse rakendustesse.

Sa oleksid tugevalt seotud rakenduse arenduse tsükli algusest kuni selle valmimiseni, alustades kontseptsioonist kuni disaini ja selle testimiseni välja.

Lisaülesanded, mis rolliga kaasnevad on kasutaja nõudmiste kogumine ja dokumenteerimine, lisaks ka andmeanalüüs ning probleemide identifitseerimine kui ka neile lahenduste leidmine.

Võtmeomadused, mida ootame selle rolli täitmisel on tiimitöö ja loominguline probleemilahendusoskus.

Nõudmised kandidaadile

Peamised nõudmised:

  • Kõrgel tasemel Java oskus ja hea arusaam selle ökosüsteemist
  • Tugev arusaam objektile orienteeritud arendusest
  • Oskus kirjutada taaskasutatavaid Java library’sid
  • Oskus kirjutada puhast ja loetavat Java koodi
  • Kogemus unit-testide kirjutamisega
  • Kogemus konteineritega ja SQL andmebaasidega
  • Kogemus versioonihaldustarkvaraga Git

Kasulikud oskused:
  • 5+ aastat kogemust tarkvara arenduses
  • 4+ aastat kogemust IT-valdkonnas
  • Kiire õppimisvõime
  • Väga hea suuline ja kirjalik inglise keel
  • Positiivne meelestatus

Me pakume konkurentsivõimelist töötasu koos motivatsioonipaketiga. Loe rohkem elust Erplys aadressil www.erply.com/careers

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa, võimalus aeg-ajalt töötada kodukontorist
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. aprill 2019
Kuulutus sisestati:
22. märts 2019