Värsked tööpakkumised

Tehnosüsteemide tehnik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 586687

Tööpakkumise number

586687

Firma nimi peidetud Tehnosüsteemide tehnik

Töö kirjeldus

Töö põhiline sisu:
hoonete kliima- ja ventilatsiooniseadmete ning tugevvoolusüsteemide hooldustööde teostamine, rikete likvideerimine,
tehniliste probleemide lahendamine,
hooldusdokumentide täitmine ja klientide nõustamine.

Nõudmised kandidaadile

Ootame Sinult:

  • väga head tehnilist taipu ja erinevate tehnosüsteemide tundmist
  • elektri- ja automaatikaalaseid, santehnilisi ja üldehituslikke teadmisi, vastava valdkonna pädevustunnistust
  • õpivõimelisust, tehnilist taipu, iseseisvust,
lõppeesmärgile orienteeritust
  • B-kategooria juhiluba, valmisolekut liikuvaks tööks

Ettevõte pakub

Meie pakume Sulle:

  • võimalust areneda ja kasvada ettevõttesiseselt
  • vaheldusrikast tööd
  • head tasu vastavalt tulemusele
  • täiendkoolitusi
  • kaasaegseid töövahendeid, ametiautot
  • igakuist sporditoetust ning koostööpartnerite soodustusi

Asukoht:
Haapsalu
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. aprill 2019
Kuulutus sisestati:
21. märts 2019

USS Security Eesti AS on suurim Eesti kapitalil põhinev turvafirma, millele kuulub kolmandik Eesti valveteenuste turust. Oleme sealjuures kõige kiiremini kasvav ja arenev turvaettevõte, kus töötab ligi 1300 inimest üle Eesti. Pakume oma klientidele erinevaid turvateenuste lahendusi alates lihtsamatest mehitatud- ja tehnilise valve teenustest kuni keerulisemate valve- ja videosüsteemide projekteerimise, paigalduse ja hoolduseni.