2023-08-23 14:48:55

Klienditeenindaja Tallinna Vanalinna kauplusse/Shop Assistant

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

  • Klientide teenindamine ja aktiivne müük
  • Töö kassaga
  • Müügisaali korrashoidmine, kauba väljapanek
  • Обслуживание клиентов и активная продажа
  • Работа с кассой
  • Обеспечение порядка в зале магазина, выкладка товара
  • Ootused kandidaadile

  • Oskus töötada meeskonnas
  • Hea suhtlemisoskus
  • Vene, inglise keele oskus suhtlustasandil
  • Умение работать в команде
  • Коммуникабельность
  • Знание эстонского и английского языков на разговорном уровне
  • Ettevõte pakub

  • Mitmekülgne ja huvitav töö sõbralikus kollektiivis
  • Paindlik töögraafik
  • Motiveeriv töötasu
  • Hea keelepraktika võimalus
  • Интересная и разносторонняя работа в дружном коллективе
  • Гибкий график работы
  • Мотивирующая заработная плата
  • Возможность практики иностранных языков
  • Lisainfo

    Есть вакансии как на основное место работы, так и на летний сезон.
    Kandideerige läbi CV Keskuse keskkonda või saatke CV e-posti aadressile: personal(at)horveit.ee, Lisainfo: tel.: 5788 8883