2023-08-23 14:48:55

EXPRESS kauplus-lao JUHATAJA

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Avame peagi Tänassilmas, Laagris uue kauplus-lao Onninen Express ning otsime sinna tegusat KAUPLUSE JUHATAJAT.
Sinu ülesandeks on igapäevane Tänassilma Expressi meeskonna töö ning müügi juhtimine, Expressi tootevaliku olemasolu jälgimine ja klientide asjatundlik teenindamine .Sinu ülesandeks on hoida ja kasvatada kaupluse teeninduse taset ning tagada kõik vajalikud ressursid, et kauplus toimiks ootuspäraselt. Kaupluse juhina planeerid müüki, koostad tegevusplaanid, arendad, ja hoiad suurepärast tiimi, teed tõhusat koostööd kõikide Onnineni divisjonidega, vastutad kokkulepitud turundustegevuste elluviimise eest oma kauplus-laos ning hoiad igapäevaste inventuuridega silma peal laoseisudel.

Ootused kandidaadile

• tehniliste kaupade valdkonna müügikogemus ning oled juhtinud meeskonda
• fookuses töö inimestega ning suudad neid inspireerida enamaks
• kogemus, et suudad olla hea meeskonnamängija
• vähemalt rakenduslik kõrgharidus tehnilises valdkonnas
• lisaks eesti keele oskusele kogemus teenindada ka vene keeles ning kasuks tuleb inglise keele oskus tooteinfo kiiremaks kättesaamiseks
• head suhtlemis- ja läbirääkimisoskused
• kiire taiplikkus arvutikasutamisel ja uue õppimisel (meil on kasutusel SAP-programm)

Pakume Sulle võimalust eneseteostuseks ja arenguks rahvusvahelises kontsernis, sõbralikku toetavat meeskonda ning konkurentsivõimelist motivatsioonipaketti (k.a. ametiauto).