Värsked tööpakkumised

IT kasutajatoe spetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 586284

Tööpakkumise number

586284

Firma nimi peidetud IT kasutajatoe spetsialist

Töö kirjeldus

Sinu tööülesanneteks on:
- pakkuda tuge lõppkasutajale,
- kontoritarkvara rakenduste ja spetsiaaltarkvara kasutajate juhendamine,
- kasutajate ja ligipääsude haldamine.

Nõudmised kandidaadile

Eeldame, et Sul on:
- erialane haridus (võib olla ka omandamisel) ning vähemalt 1 aasta pikkune praktiline töökogemus,
- spetsialisti tasemel teadmised arvutitöökoha operatsioonisüsteemidest,
- elementaarsed teadmised arvutivõrkudest.

Ettevõte pakub

Meie pakume Sulle:

  • võimalust enesearenguks ja stabiilset töökohta Eesti suurimas jaekaubandusettevõttes,
  • sõbralikku ja professionaalset meeskonda,
  • konkurentsivõimelist palka.

Lisainfo

Ühendust võtame vaid valitud kandidaatidega.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. aprill 2019
Kuulutus sisestati:
20. märts 2019

Bauhof on Eesti suurim ehitus-ja aiakaupade jaekett, millel on Eestis 13 kauplust ning sektori suurim e-pood. Meie ühisteks väärtusteks on rõõmsameelsus, nutikus ja julgus.