Värsked tööpakkumised

Tele2 klienditoe spetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 586070

Tööpakkumise number

586070

Firma nimi peidetud Tele2 klienditoe spetsialist

Töö kirjeldus

Klienditoe spetsialisti tööülesanneteks on Tele2 klientide nõustamine telefoni teel. Pakume lahendusi erinevatele küsimustele: arveldus, pakettide valik, internet jm.

Nõudmised kandidaadile

Vajalik on ladus väljendusoskus eesti keeles ning kontoritarkavara tundmine.

Kõnekeskus on avatud E-P: 07:00-23:00 ning töötamine toimub graafiku alusel. Lisaks täiskoormusele on võimalik töötada ka osalise ajaga ja seda näiteks õpingutega kombineerida.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
17. aprill 2019
Kuulutus sisestati:
19. märts 2019
Brutopalk:
Alates 900 EUR kuus

Transcom WorldWide on üks Euroopa suurimatest klienditeeninduskeskustest. 52-s Kõnekeskuses, mis tegutsevad 21-s riigis, töötab üle 29 000 töötaja, kes pakuvad teenust 33-s erinevas keeles.