2023-08-23 14:48:55

Tootmisdirektor

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime enda meeskonda Eestist kogenud piimatoodete tehnoloogi, kes vastutaks siin meie keefiri ja kohupiima toomise eest ning aitaks välja arendada uusi tooteid. Samuti kuulub tööülesannete hulka ISO standardite järgimine tootmisprotsessis.

Ootused kandidaadile

Toidutehnoloogia alane haridus, soovitavalt piimatoodete toomisele spetsialiseerunult. Varasem töökogemus mõnes Eesti piimatööstuses oleks suur pluss, nii nagu ka inglise keele oskus. samuti peaks sobiv kandidaat oskama mingil määral arvutit kasutada. Kuna soovime teha vähemalt aastase lepingu (eelistatavalt 2 aastase), siis peab sobiv kandidaat olema valmis pikemaks Eestist äraolekuks.

Pakume korralikku palka, tasuta majutust ning aastas ühte edasi-tagasi piletit Eesti ja Indoneesia vahel. Loomulikult kaasneb selle tööga ka huvitav väljakutse meil levinud ja armastatud piimatoodete tutvustamisel maailma suuruselt neljandas riigis ning võimalust elada troopiliselt soojas kliimas. Konditsioneeritud ruumis.