Värsked tööpakkumised

Assistent

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 584749

Tööpakkumise number

584749

Töö kirjeldus

Advapay OÜ otsib oma meeskonda juhiabi/assistenti.
Peamised ülesanded:

Dokumentide haldamine, koostamine ja arhiveerimine
Suhtlemine partnerite ja klientidega
Muud juhatuse igapäevategevustega seonduvad ülesanded

Nõudmised kandidaadile

Väga hea eesti, inglise ja vene keele oskus nii kõnes kui kirjas
Vähemalt ühe-aastane assisteeriva töö kogemus
Suhtlemisjulgus ja koostöövalmidus
Oskus oma aega planeerida ja iseseisvalt mõelda

Ettevõte pakub

Konkurentsivõimelist palka
Hubast töökeskkonda Tallinnas
Võimalust ammutada teadmisi rahvusvahelisel tasandil
Võimalust tugevdada oma kontaktide võrgustikku ja intellektuaalset kapitali

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. aprill 2019
Kuulutus sisestati:
12. märts 2019
Brutopalk:
Alates 1300 kuni 1800 EUR kuus

Advapay OÜ is a consulting company providing turnkey fin-tech solutions based on European PI/EMI and crypto licenses.
The company assists in selection of optimal infrastructure, jurisdiction, license type, business model, as well as in establishing relations with banks, external payment systems and providers of payment services, including card issuers, money transfer systems, etc.
Advapay is authorised reseller of CanopusLab IT software platform.