https://www.cvkeskus.ee/584561

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Apple Shop Sales Manager

CV MARKET´S CLIENT

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 584561

Tööpakkumise number

584561

CV Market´s client Apple Shop Sales Manager

Job Description

The core of your job is to manage sales in Apple Shop – to grow Apple product sales in the store by providing excellent shopping experience through active and consultative sales.


Requirements

The job is for you, if you are a real Apple products advocate and you have sales experience combined with extraordinary customer service skills, you can translate „techno speak“ into layman`s terms and are ready to give product demonstrations. You are a self-starter and have business acumen. In addition to fluent Estonian, can speak in English and Russian.


Company offers

The job gives you a unique opportunity to work with the globally leading technology and grow with us. We offer you full training, flexible working hours and benefits, depending on your individual skills and performance.Location:
Tallinn, Harjumaa
Job type:
full-time, employee
Expiration date:
24 March 2019
Published:
11 March 2019

CV MARKET´S CLIENT

Manpower on 1948. aastal USA-s asutatud rahvusvaheline innovatiivseid personalilahendusi pakkuv ettevõte, mis tegutseb 80 riigis ja on enam kui 3,100 kontoriga juhtiv oma ala ettevõte maailmas. Läbi Manpoweri´i leiab tööd üle 3,4 miljoni inimese aastas. Manpower’i pakutavad teenused hõlmavad kogu personalivaldkonda töötajate hindamisest, värbamisest ja rentimisest kuni outsourcing`u ja konsultatsioonideni ning Manpower'i teenuseid kasutab 90% Fortune 500 firmadest.

Manpower’i globaalne võrgustik annab meile võimaluse teenindada oma kliente kõikjal maailmas, ilma et klient peaks selleks ise sobivaid kontakte otsima. Manpower’i tihe koostöö Baltimaades on garantiiks, et suudame oma kliente teenindada ühtviisi kvaliteetselt kõigis kolmes riigis. Oleme oma äritegvuses vastutustundlikud ning keskendudes nii sellele, mida me teeme kui ka sellele, kuidas me seda teeme, on Manpower saanud mitmeid auhindu ning tunnustusi. Eestis oleme saavutanud Jätkusuutliku ettevõtluse indeksis kuldtaseme.
Vastutustundliku Ettevõtluse Indeks 2018

World´s Most Ethical Companies 2018