Värsked tööpakkumised

IT müügikonsultant

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 583732

Tööpakkumise number

583732

Firma nimi peidetud IT müügikonsultant

Töö kirjeldus

Suhtled igapäevaselt Eesti ettevõtete ja riigiasutuste IT juhtide ja spetsialistidega
Leiad koos kliendiga tema IT alased koolitus- ja arenguvajadused
Pakud kliendile väärtust loovaid lahendusi ja professionaalseid nõuandeid

Nõudmised kandidaadile

On sul põhimõtteline arusaamine kuidas toimub IT haldus ja arendus ning oled valmis selles valdkonnas arenema
Oskad vestlust juhtida
Oled entusiastlik ja tulemustele orienteeritud
Suhtled vabalt eesti keeles

Ettevõte pakub

Paindlikku tööaega ja kohta
Kiiret professionaalset arengut
SUURT valikut toote- ja valdkonnakoolitusi
Eneseteostusvõimalusi kõrgelt motiveeritud meeskonnas
Motiveerivat töötasu

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
19. märts 2019
Kuulutus sisestati:
6. märts 2019

BCS Koolitus on Eesti suurim IT koolitusi pakkuv ettevõte ja on valitud ka Eesti parimaks koolitusfirmaks. Otsime kiirelt arenevasse meeskonda positiivset ja entusiastlikku müügiinimest fookusega IT spetsialistikoolitustele ja IT lahendustele. Oleme innovaatilised ja ambitsioonikad ning pakume häid karjäärivõimalusi.