Värsked tööpakkumised

Veel tööpakkumisi

Heida pilk ka tööpakkumistele,
kus palk on suurem kui:

Maasikataimede istutaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 583293

Tööpakkumise number

583293

Töö kirjeldus

Pakume kuni 2-ks kuuks maasikataimede istutuse tööd.
*taimede istutamine pottidesse, kastmine
*pottide puhastamine-korrastamine ja sildistamine

Nõudmised kandidaadile

Töö sobib Sulle, kui oled hingelt rohenäpp ning Sulle meeldib taimedele elu anda.

Ettevõte pakub

* hooajalist täistööajaga tööd E-R
* kindlat tunnipalka 4.- eurot töötunni eest

Lisainfo

Tiina Siilivask telef. +372 52 33 687

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või hooajatöö
Kuulutus aegub:
14. märts 2019
Kuulutus sisestati:
4. märts 2019
Brutopalk:
Alates 4 EUR tunnis

AstraStar OÜ (endine VMP Group) on Eesti päritolu personaliteenuseid pakkuv ettevõte.
Tegutseme Tallinnas, Tartus, Pärnus ning Jõhvis.
Pakume oma koostööpartneritele lühi- ja pikaajalisi personaliteenuseid milledeks on värbamisteenused, personalirent ning erinevad allhanketeenused.
Oleme Soome VMP Group-i ametlik koostööpartner Baltikumis.