Vanemprogrammeerija/-arendaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 583280

Tööpakkumise number

583280

Töö kirjeldus

- Finantsplatvormi arendus (PL/SQL, Python, JS, Vue.js, HTML)

Nõudmised kandidaadile

Me väärtustame:
- IT arendaja tööd toetavat haridust
- Eelnevat IT alast töökogemust
- Vähemalt 3 järgmistest kompetentsidest: (PL/SQL, Python, JS, Vue.js, HTML)
- Kirge luua midagi uut finantsteenuste arenduseks

Kasuks tuleb
- Eelnev finantsalane töökogemus
- Töökogemus UNIXi/Linuxi keskkonnas
- Teiste tehnoloogiate tundmine: Postgre,
- Huvi FinTech laheduste arenduse vastu

- Huvitavat ja eneseteostust võimaldavat tööd tervikliku IT-platvormi arendusel
- Kaasaegset töökeskkonda ja meeldivat töökollektiivi
- Konkurentsivõimelist ja tulemusele vastavat töötasu
- Võimalust osaleda huvitavates, kaasaegsetes ja mitmekesistes projektides nii - Eestis kui välismaal

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
6. aprill 2019
Kuulutus sisestati:
8. märts 2019

Union FinTech on innovaatiline finantstehnoloogia ettevõte, mis on fokusseerinud oma tegevuse finantsasutuste efektiivsuse tõstmisele läbi toodete ja teenuste. Meie toodeteks on union | platform ja selle allsüsteemid union | lms, union | comply, union | online, union | markets ja ka paljud rätsepalahendused kliendisuhte kaasamiseks ning iseteeninduseks, mis muudavad finantsasutuste tegevuse efektiivseks läbi automatiseeritud tööprotsesside.
Toodete ajalugu ulatub aastasse 2008 ja tänaseks oleme aidanud oma tegevust alustada või tõhustada paljudel meie klientidel, kelleks on jaepangad, hoiu- ja laenuühistud, krediidiasutused ning valuutavahetusagentuurid.
Meie kliendiportfell ja samuti on toodete funktsionaalsus laieneb, et vastata arenevate turgude nõudmistele ja pakkuda oma klientidele suuremat väärtust läbi kaasaegse tehnoloogia ja teenuse.
Meie visiooniks on lihtsalt ja efektiivselt kasutatavad finantslahendused, mida on võimalik kasutada nii eraldiseisvate süsteemidena kui ka integreerituna teiste olemasolevate süsteemidega.
Unioni tiim koosneb oma ala ekspertidest nii finants- kui tehnoloogia valdkonnas, kellele meeldib töötada agiilsete arendusmeetoditega.
Seoses tootearendusega otsime oma meeskonda kogenud tarkvaraarendajaid, kelle kirg on muuta finantsmaailma ja luua midagi uut.