Värsked tööpakkumised

Dokumendihalduse juhtivspetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 581039

Tööpakkumise number

581039

Firma nimi peidetud DOKUMENDIHALDUSE JUHTIVSPETSIALIST

Töö kirjeldus

Juhtivspetsialistina:
• oled tellija esindajaks SharePoint platvormile arendatud dokumendihalduse infosüsteemi arendamisel ja haldamisel
• infosüsteemi peakasutajana vastutad ettevõtte dokumendi - ja infohalduse korraldamise eest
• koostad kasutajajuhised ja dokumendid
• viid läbi kasutajakoolitusi ja toetad igapäevaselt teisi süsteemi kasutajaid
• vastutad bürootöö sujuva toimimise eest
Ootame oma meeskonda heade koostööoskustega, süsteemset ja uuendustele avatud kolleegi, kes annab oma panuse arendusprojektide edukusse.

Nõudmised kandidaadile

Edukat kandidaati toetab:
• sobiv eriharidus
• dokumendihalduse ja arhiivindusealased teadmised ning oskused
• teadmised infotöötlusest ning infotehnoloogiast
• varasem kogemus dokumendihalduse tarkvara peakasutajana
• perfektne riigikeele oskus, hea inglise keele oskus kõnes ja kirjas
• esitluste koostamise oskused
• kasuks tuleb dokumendihalduri kutsetunnistus

Meil on tulemusele orienteeritud, ambitsioonikas ja pideva arenguga meeskond. Hubane töökeskkond Tallinna lennujaamas, pikad traditsioonid ning meeleolukad ühissündmused. Autoga tööl käies saad selle tasuta parkida töötajate parklasse; 7 päeva tasulist lisapuhkust aastas ning Sulle sobivate spordi- ja terviseedendamise teenuste kasutamise võimalus väga soodsatel tingimustel.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
8. märts 2019
Kuulutus sisestati:
19. veebruar 2019

„Oleme Eesti õhuväravaks ja visiitkaardiks, mis paneb meile suure vastutuse, aga annab ka võimalused. Meie kätes on suuresti usaldus Eesti täpsuse vastu, usaldus Eesti asjalikkuse vastu, aga ka sõbralikkuse ja soojuse vastu."
Lennart Meri

AS Tallinna Lennujaam on kaasaegne, kliendikeskne, kvaliteetset teenust osutav äriühing, mille põhitegevuseks on õhusõidukite, reisijate ja kauba teenindamine.

AS Tallinn Airport GH on AS-i Tallinna Lennujaam tütarettevõte, mille põhitegevuseks on reisijate ja õhusõidukite maapealne teenindamine. Meie partneriteks on erinevad lennufirmad, reisibürood ja turismi korraldamisega tegelevad firmad.Oleme Eesti õhuväravaks ja esimeseks visiitkaardiks, mis paneb meile suure vastutuse.
Meie aitame lihtsalt lennata!

Ettevõttele on omistatud suurettevõtete kategoorias 2015. aasta jätkusuutliku ettevõtluse indeksi tulemuste alusel kuldmärgis.

Jätkusuutliku Ettevõtluse IndeksAtraktiivne Tööandja