Värsked tööpakkumised

Veel tööpakkumisi

Heida pilk ka tööpakkumistele,
kus palk on suurem kui:

Klienditeenindaja / Caddiemaster

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 580290

Tööpakkumise number

580290

Töö kirjeldus

Põhjamaade kõige uuem Pärnu Bay Golf Links otsib oma kollektiivi särasilmseid

CADDIMASTEREID

Caddimaster on golfiväljaku administraator, kes on
-esimene ja viimane isik, keda väljakule tulija kuuleb-näeb
-registreerib mänguajad ja koordineerib kirjavahetust,
-on võistluste korraldamisel ja läbiviimisel abimees nr 1,
-pakub külastajatele sobivaid golfi kaupu ja teenuseid.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt eeldame:
- positiivset ellusuhtumist ja tahet meeskonnana ambitsioonikaid eesmärke realiseerida;
- suhtlemisjulgust ja väga head eesti keele oskust; inglise keele oskust, kasuks tuleb soome, rootsi või vene keel;
- tekstitöötlusprogrammide (MS Word, Excel) valdamine;
- korrektsust oma tegemistes;
- valmisolek vahetustega tööks;
- kasuks tuleb ka golfi algteadmiste olemasolu,kuid see pole määrav

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
- eneseteostusvõimalust regiooni parima golfiväljaku ning -klubi arendamisel
- inspireerivat töökeskkonda
- motiveerivat töötasu lähtuvalt töö tulemustest
- palju uusi, huvitavaid ning põnevaid tutvusi
- tööks vajalike süsteemide õpetust
- golfiõpet ning piiramatut golfi mängimise võimalust

Asukoht:
Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, hooajatöö
Kuulutus aegub:
15. märts 2019
Kuulutus sisestati:
14. veebruar 2019

Pärnu Bay Golf Links on tõeline links-rada selle sõna parimas tähenduses – rannaäärne maariba, mille liivane pinnas ja aruheina murukate panevad proovile iga golfimängija võimed ja oskused.