2023-08-23 14:48:55

Kontori juhataja

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime Tallinnas asuvasse klienditeenindusse teravat pliiatsit.

Ootused kandidaadile

Ootame Sind kui oled hea suhtleja ja positiivne meeskonnaliige. Suhtled vabalt nii eesti kui vene keeles ja saad hakkama ka inglese keelega. Oled kogenud arvutikasutaja ja oled hästi kursis raamatupidamisega. Oled kiire taibuga ja hoolitsed, et töö saaks tehtud väga hästi. Sulle meeldib aidata kliente ja organiseerida tööprotsessi koos meeskonnaga, siis on see töö just Sulle.

Pakume Sulle stabiilset ja hea mainega töökohta, koolitusi, toetavat meeskonda. Sulle on abiks administraatorid, tehnikud ja andmebaasid, mis toetavad orienteerumisel uues maailmas.
Pakume huvitavat tööd, innovaatilises ja pika ajalooga ettevõttes.
Pakume head tööaega E-R 8.30-17.00, logistiliselt heas asukohas.

Meie meeskond on usaldusväärne, optimistlik, viisakas ja kohusetundlik.
Kui tunned, et oled meie sarnane ja täis teotahet, siis saada oma CV meile kohe.

Lisainfo: Mob. +3725277040
Eliser OÜ, Mustamäe tee 24, 10621 Tallinn.