2023-08-23 14:48:55

Arenguvõimalustega assistent

CVKeskus.ee klient
1200 - 1350 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Otsime oma toitlustuse ja kinnisvaraga tegelevasse firmasse juhatuse assistenti.
Sinu põhilisteks tööülesanneteks on dokumentatsiooni haldamine, tölkimine, koostöö partneritega suhtlemine ning asja toimetuste ajamine.
Sina oled ettevõtte põhitala, kelle juurest kõik otsivad vastuseid.

Tunned, et oled huvitatud. Saada oma CV koos ägeda motivatsioonikirjaga.

Ootused kandidaadile

Sinult ootame
Kõrgharidust
Eesti ja inglise keele oskust väga heal tasemel.
Kasuks tuleb itaalia keele oskus.
Soovi areneda ja õppida
Positiivset ellusuhtumist
Võimekust töötada iseseisvalt ja meeskonnas
Stressi taluvust

Omalt poolt pakume noorusliku ja rahvusvahelist töökollektiivi.
Võimalusi arenemiseks ja reisimiseks.
Ettevõtte siseseid soodustusi kõikides meie restoranides
Ettevõtte siseseid soodustusi meie külalis korterites.
Konkurentsivõimelist palka
Lisainformatsiooni küsida +372 566 04 682 Helar