Värsked tööpakkumised

Veel tööpakkumisi

Heida pilk ka tööpakkumistele,
kus palk on suurem kui:

Telli sarnased töökuulutused endale e-postile! Loo otsiagent

Kindlustustoodete müügiesindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 578271

Tööpakkumise number

578271

Firma nimi peidetud Kindlustustoodete müügiesindaja

Töö kirjeldus

Kindlustustoodete aktiivne müük läbi klientide professionaalse,
operatiivse ja personaalse teenindamise ning nõustamise.
Lisaks klientide kindlustusvajadusest lähtuv riskide analüüsimine
ja hindamine.

Nõudmised kandidaadile

Kes sobib Seesami müügiesindajaks?
Keegi, kes tunneb rõõmu klientide parimal viisil teenindamisest
ja omab eelnevat aktiivmüügi kogemust, soovitatavalt
telemarketingi valdkonnas. Kellel on hea kontaktiloomis-,
argumenteerimis- ja kuulamisoskus. Vajalik on arvutioskus ja
täpne ajaplaneerimine, samuti hea eesti keele oskus nii kõnes
kui kirjas. Parimaid võimalusi loob ka vene ja inglise keele oskus.

Võimalust teha huvitavat tööd koos toreda meeskonnaga, kes on valmis Sind sisse elamisel aitama ja toetama. Samuti pakume põhjalikku kindlustusalast väljaõpet, iga-­aastast enesetäiendamise võimalust, meeldivat töökeskkonda
ning kaugtöötamise võimalust.
Palk: Alustava müügiesindaja põhipalk on alates 750 eurost
(bruto) + progresseeruv tulemustasu, mille teenimisele piire
seatud ei ole ning oleneb Sinu töökusest ja panustamisest.

Asukoht:
Pärnu, Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. veebruar 2019
Kuulutus sisestati:
1. veebruar 2019

Seesam Insurance AS on Eesti turul üle 20 aasta tegutsenud varakindlustusselts, tegutsedes nii erakliendi- kui ettevõttekindlustuse vallas. Tänaseks on Seesamil esindused 8 Eesti linnas ning ettevõte annab tööd 160 inimesele. Lisaks tegutsevad Seesami filiaalid Lätis ja Leedus.