Värsked tööpakkumised

Veel tööpakkumisi

Heida pilk ka tööpakkumistele,
kus palk on suurem kui:

Telli sarnased töökuulutused endale e-postile! Loo otsiagent

Autojuht-ekspediitor

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 578093

Tööpakkumise number

578093

Firma nimi peidetud Autojuht-ekspediitor

Töö kirjeldus

Kaubavedu Eesti piires.
Kaupade peale- ja mahalaadimine.

Nõudmised kandidaadile

Millist ettevalmistust eeldame? CE- kategooria autojuhiluba,
ausust, kohusetundlikkust.

Ettevõte pakub

Miks töötada meil? Konkurentsivõimeline palk,
paindlik ja töötaja soovidele kohandatav tööaeg.

Asukoht:
Eesti
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
1. märts 2019
Kuulutus sisestati:
31. jaanuar 2019

OG Elektra on Lääne-Virumaa kaubandussektori juhtiv liha-, vorsti-, kulinaaria- ja pagaritoodete tootja ja turustaja. Tooted valmistatakse kvaliteetsest eestimaisest toorainest, mida toodame ise ja varume Eesti põllumeestelt. Lisaks omatoodangule pakume oma klientidele teiste tootjate tuntud ja tunnustatud kaupu.