Värsked tööpakkumised

Veel tööpakkumisi

Heida pilk ka tööpakkumistele,
kus palk on suurem kui:

Telli sarnased töökuulutused endale e-postile! Loo otsiagent

Швея по пошиву спортивной одежды

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 576805

Tööpakkumise number

576805

Firma nimi peidetud Швея по пошиву спортивной одежды

Töö kirjeldus

Ищем дополнительно в команду Пярнуского филиала
ШВЕЙ ПО ПОШИВУ СПОРТИВНОЙ ОДЕЖДЫ

Nõudmised kandidaadile

• У тебя хорошие швейные навыки и опыт работы на разных швейных машинах
• Ты точна, добросовестна и у Тебя хорошая координация и точный глазомер

Мы предлагаем Тебе место работы в новом и современном здании, фиксированный день зарплаты, зарплату в соответствии с твоими результатами, обучение на месте, работу в одну смену, отпуск летом и на рождество, а также совместные дни кренделя и фруктов и поддержку спортивной деятельности.

Asukoht:
Pärnu, Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. veebruar 2019
Kuulutus sisestati:
22. jaanuar 2019

Protex on juhtiv tekstiili -ja rõivalahenduste pakkuja Skandinaavia turule. Meie klientideks on kvaliteet- kaubamärkide omanikud, kes hindavad lühikest tarneaega, kõrget kvaliteeti ja väga head teenindust. Meil töötab 250 töötajat, meie kontor asub Tallinnas, tehas on nii Tallinnas kui Pärnus.
Protexi visioon on olla parim tekstiiliteenuse pakkuja Põhja-Euroopas.