Värsked tööpakkumised

Veel tööpakkumisi

Heida pilk ka tööpakkumistele,
kus palk on suurem kui:

Klienditeenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 576606

Tööpakkumise number

576606

Töö kirjeldus

Külastajate teenindamine hotelli restoranis, hotellis toimuvatel üritustel ja konverentsidel.

Nõudmised kandidaadile

Meie tublide ja toredate teenindajate kollektiiv vajab seoses töömahu suurenemisega täiendust! Oled oodatud kandideerima, kui Sul on vähemalt keskharidus, lisaks eesti keele oskusele inglise keele oskus suhtlustasandil ning tahe teenindajana töötada.

Ettevõte pakub

Lisaks töötasule
• ettevõtte soodustusi
• kaasaegseid töötingimusi
• tööalast koolitus
• osalemist ühisüritustel
• sõbralikke ja toredaid töökaaslasi

Lisainfo

Töö on graafiku alusel.

Asukoht:
Pärnu, Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
19. veebruar 2019
Kuulutus sisestati:
21. jaanuar 2019

Strand SPA & Konverentsihotell on alates 1992. aastast hotellina tegutsev majutusettevõte Pärnus. Meie sõbraliku kollektiivi teeninduskultuuri põhimõteteks on sõbralikkus ja usaldusväärsus, pühendumus ja teenindusvalmidus. Me hoolime oma külastajatest ning pakume meenutamist väärivaid hetki nii ärikliendile kui ka puhkajale.