Värsked tööpakkumised

Veel tööpakkumisi

Heida pilk ka tööpakkumistele,
kus palk on suurem kui:

Telli sarnased töökuulutused endale e-postile! Loo otsiagent

Sekretär

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 575564

Tööpakkumise number

575564

Firma nimi peidetud sekretär

Töö kirjeldus

- dokumendiringluse korraldamine ning ettevõtte asjaajamine
- koosolekute protokollimine
- kontoritarvete tellimine/jälgimine
- igapäevase bürootöö korraldamine
- jooksvate ülesannete täitmine

Nõudmised kandidaadile

- omad eelnevat sama valdkonna töökogemust ja/või haridust
- oled oma töös täpne ja süsteemne
- oled vilunud arvuti- ja MS Office kasutaja
- valdad heal tasemel inglise ja vene keelt
- naudid inimestega suhtlemist ja tiimitööd

Ettevõte pakub

Pakume Sulle:
- töötasu 1000 eurot/kuu
- stabiilset töösuhet arenevas rahvusvahelises kontsernis
- täistööaega
- kollektiivpuhkust
- toetavat meeskonda ja toredaid ühisüritusi

Asukoht:
Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. veebruar 2019
Kuulutus sisestati:
14. jaanuar 2019
Brutopalk:
Alates 1000 EUR kuus

Danspin AS-i põhitegevusalaks on villase vaibalõnga värvimine. Ettevõte pälvis 2016. aastal Eesti Gasellettevõtte tiitli, mida omistatakse ettevõtetele, kes on viimase 3 aasta jooksul oma käivet ja kasumit kasvatanud rohkem kui 50% ja loonud rohkelt uusi töökohti. Viimase 5 aastaga on investeeritud 2,7 miljonit eurot tootmishoonetesse ja –seadmetesse. Laienemine ja investeeringud jätkuvad ka lähiaastatel.